Bağlantıda Kal

Oppo Katlanabilir Telefonunu Görücüye Çıkardı

Teknoloji

Oppo Katlanabilir Telefonunu Görücüye Çıkardı

Muhtemelen Samsung Galaxy Fold ve Huawei’deki Mate X’in yarattığı heyecan tarafından teşvik edilen Oppo’nun yöneticilerinden Brian Shen, şirketinin katlanabilir telefonunun resimlerini yayımladı. Shen, Weibo’da yaptığı açıklamada, Oppo’nun çok fazla talep görmediği sürece prototip cihazını piyasaya sürmeyi planlamadığını, ancak resimler cihazın tasarım olarak Samsung’unkinden çok Huawei’nin telefonuna benzediğini gösteriyor.

Diğer bir deyişle, telefonun içeriye doğru katlanan ekran yerine dışarıya doğru katlanan tek bir OLED ekranı var. Ayrıca telefonun bir tarafında kameraları ve diğer bileşenleri barındıran kalın bir çubuk var.

Oppo bu telefonu piyasaya sürmeye karar verip vermeyeceğine bakılmaksızın, benzer telefonların nispeten yaygın hale geldiği noktaya yaklaştığımız çok açık. Tabii ki, Samsung ve Huawei, ilk amiral gemisi katlanabilir telefonları olduğu için cihazlarına 2.000$ ve üstü bir fiyat koyabiliyorlar. Fakat teknoloji tanıtılmış durumda ve özellikle Çinli üreticilerden çok yakında bu tür cihazlar gelmesini bekleyebilirsiniz.

İlgili Haber  5G Yakında Geliyor Peki Telefon Markalarının 5G Planları Neler?

Sesini Duyur

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Teknoloji Kategorisindeki Diğer Yazılarımız

Trendler

Instagram

To Top