Bağlantıda Kal

OnePlus 7 Pro’nun Altın Renkli Versiyonu Çıktı

Teknoloji

OnePlus 7 Pro’nun Altın Renkli Versiyonu Çıktı

OnePlus, OnePlus 7 Pro’nun altın rengi sürümünü bugün itibariyle ABD ve Kanada’da satın alınabileceğini duyurdu. “Badem” olarak adlandırılan bu renk, mevcut olan ayna gri ve nebula mavi modellerine benziyor. Nebula mavisinin mat yüzeyinin aksine, ayna gri modeliyle aynı parlak yüzeye sahip ve parlak altın metal çerçeveye sahip.

Altın OnePlus 7 Pro mavi modelden daha az kaygan olduğu için daha kolay kullanıma sahip. Yine de büyük bir telefon ve muhtemelen her iki durumda da bir kılıf isteyeceksiniz. Diğer renklerden farklı olarak altın OnePlus 7 Pro sadece tek konfigürasyonda 8 GB RAM ve 256GB depolama kapasitesi ile Amerika fiyatı $699 (₺4050)’dan satılacak.

Fotoğraf: OnePlus

OnePlus 7 Pro, benzersiz tasarımı, mükemmel performansı ve çok yönlü kamera sistemi ile bu yıl piyasaya sunulan en etkileyici telefonlardan biri. Ancak, OnePlus’ın yazılım güncellemeleriyle ele alacağını söylediği hata ve sorunları var. Yine de, önceki OnePlus cihazlarından pahalı olsa bile verdiğiniz paranın karşılığını veren bir telefon.

İlgili Haber  OnePlus 7 ve OnePlus 7 Pro'ya Android 10 Geldi

Sesini Duyur

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Teknoloji Kategorisindeki Diğer Yazılarımız

To Top