Bağlantıda Kal

Levi’s ve Google’ın Birlikte Yaptığı Akıllı Ceket Telefonunuzu Unutup Giderseniz Sizi Uyarıyor

Teknoloji

Levi’s ve Google’ın Birlikte Yaptığı Akıllı Ceket Telefonunuzu Unutup Giderseniz Sizi Uyarıyor

Levi’s ve Google’ın Jacquard akıllı ceketinde yeni tanıtılan özellik siz telefonunuzu unutup gittiğiniz taktirde sizi uyarıp durdurmak için dizayn edildi.

Always Together (Her zaman Bir arada) adı verilen bu özellik ceketiniz ve telefonunuz arasındaki mesafe çok açıldığında tetikleniyor ve size otomatik bir uyarı gönderiyor. Bu uyarı telefon ekranına bildirim olarak geliyor ve aynı zamanda ceketin kolundaki amblem yanıp sönüyor ve titremeye başlıyor. Daha önce manuel olarak yapılabilen telefonumu bul seçeneği ile ceketle belli bir hareket yapıldığında telefonun son seste çalmasını sağlayabiliyordu.

Akıllı telefonunuzdaki dokunmatik girişleri hâlihazırda kullanarak müzikleri kontrol edebilen veya Google haritalarda gezinme noktaları bırakabilen cekete güzel bir ekleme olan bu yeni özellik ile birlikte bu sene Jacquard platformunda tanıtılan yolculuk paylaşımı uyarıları desteği gibi ceketin daha birçok özelliği var. Ceketin bu özelliklerini ve 350 dolarlık fiyat etiketini göz önüne alırsak siz bu ceketi alır mıydınız?

İlgili Haber  Samsung Snapdragon 865 Üretimi İçin Sipariş Aldı

Sesini Duyur

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Teknoloji Kategorisindeki Diğer Yazılarımız

Trendler

Instagram

To Top