Bağlantıda Kal

iOS 13.1.1 Güncellemesi Çıktı

Teknoloji

iOS 13.1.1 Güncellemesi Çıktı

Bu haftanın başlarında, Apple, müşterilere, iOS 13’teki üçüncü taraf klavyelerin “tam erişim” kazanabileceği ve kullanıcı izni olmadan internet üzerinden veri aktarabileceği konusunda uyardı ve şimdi şirket bunu düzeltmek için bir güncelleme yayımladı. iOS 13.1.1, üçüncü taraf klavye sorununu çözmenin yanı sıra, iOS 13’e güncelleme yaptıktan sonra normalden daha hızlı pil boşalması yaşayan müşteriler için de bir düzeltme içeriyor.

13.1.1 sürümü aynı zamanda “iPhone’un yedeklenmesini engelleyebilecek sorunları” iPhone 11, 11 Pro ve 11 Pro Max’taki Siri tanıma özelliğini iyileştirir ve Hatırlatıcılarda yavaş senkronizasyona neden olabilecek bir hatayı düzeltir.

iOS 13.1.1, Apple’ın en son büyük yazılım sürümünün açıklarını ele alma konusundaki en son girişimi olmasına rağmen diğer sorunlar hala devam ediyor. Şu anki en kötü sorun, iOS 13’te iPhone’un bazen bağlantı kaybı yaşamasına rağmen her şeyin yolunda olduğu gibi tam çubuklar göstermeye devam etmesidir. Bu genellikle metrolarda oluyor. Uçak moduna veya hücresel verilere geçmek de sorunu düzeltmek için yeterli değil; sadece telefonu kapatıp tekrar açtıktan sonra cihaz normal şekilde tekrar çalışıyor.

iOS 13.1.1 güncellemesini cihazınızda Ayarlar>Genel>Yazılım Güncelleme kısmından indirebilirsiniz.

Sesini Duyur

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Teknoloji Kategorisindeki Diğer Yazılarımız

To Top