Bağlantıda Kal

Huawei P30’un Özellikleri Kendi Sitesinde Ortaya Çıktı

Teknoloji

Huawei P30’un Özellikleri Kendi Sitesinde Ortaya Çıktı

Huawei, en yeni amiral gemisi P30 gelecek hafta açıklayacak fakat dün, Evan Blass, Huawei’nin web sitesinde erken saatlerde yayımlandığı telefon için olan bir etkinlik sayfasını tespit etti ve telefonun dörtlü kamerası, gelişmiş gece kaydını ve “çift görüntülü” video modunu doğruladı.

Siteye göre çift görüntü modu telefon çıktıktan sonra yapılacak bir güncellemeden sonra sayfaya koyulacak. Sayfada çift görüntü modu sayesinde cihazın dört kamerasından ikisini kullanarak aynı anda hem yakın görünümü hemde geniş açılı görümü görebileceğiniz yazıyor.Bu özellik, uzaktaki hızlı hareket eden nesneleri ve nesnelerin nerede olduklarını takip edemediğiniz yerlerde film çekmeyi çok daha kolay hale getirecektir.

Başka bir yerde, sayfa, cihazın dörtlü kamera kurulumu hakkında halihazırda duyduğumuz bilgilerin çoğunu doğruluyor. Bunu en son, geçen haftaki bir sızıntıda, telefonun diğer özellikleriyle birlikte ayrıntılı olarak gördük. Dörtlü kamera kurulumu 40 megapiksel ana kamera ve onun yanındaki 10x zoom lens, ultra geniş açılı lens uçuş zamanı sensöründen oluşuyor.

İlgili Haber  Samsung Galaxy Note 10+ Dayanıklılık Testine Girdi

Son olarak sayfa, söylentilerdeki Huawei Watch GT Active edition’ın varlığını da doğruluyor. Adı dışında çok fazla ayrıntı vermiyor, ancak geçen sene çıkan Huawei Watch GT’nin daha dayanıklı versiyonu olacağını düşünüyoruz.

Telefonlar hakkında her şey 26 Mart tarihinde Huawei’nin P30 ve P30 Pro’yu Paris’teki bir etkinlikte resmen açıklanacak. Huawei P30 ve P30 Pro’nun teknik özelliklerine buradan bakabilirsiniz.

Sesini Duyur

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Teknoloji Kategorisindeki Diğer Yazılarımız

Trendler

Instagram

To Top