Bağlantıda Kal

Huawei EMUI 9.1 Güncellemesi Alacak Telefonlarını Açıkladı

Teknoloji

Huawei EMUI 9.1 Güncellemesi Alacak Telefonlarını Açıkladı

Huawei yeni çıkan akıllı telefonlarını kendi arayüzünün son sürümü olan EMUI 9.1 ile kullanıcılara gönderiyor. Ancak görünüşe göre şirket sadece en son çıkardığı telefonlara odaklanmak yerine eski modellerini de güncel tutmak istiyor.Şirket yakın zamanda EMUI 9.1 yazılım güncellemesini alacak 49 akıllı telefonunun bir listesini yayımladı. Bu güncelleme mevcut akıllı telefonlara yepyeni özellikler getirecek ve listedeki dört telefon için beta testleri başlamış durumda.

Huawei EMUI’nin resmi Weibo hesabındaki bir gönderiye göre, genel beta için Huawei Mate 20, Mate 20 Pro, Mate 20 X ve Mate 20 Porsche Design Edition listede görünüyor. Huawei ayrıca, Mate 10 serisinden (Mate 10, Mate 10 Pro, Mate 10 Porsche Design Mate RS Porsche Design), Mate 9 serisinden (Mate 9, Mate 9 Pro, Mate 9 Porsche Design), P20, P20 Pro, P10 ve P10 Plus’ın kapalı testlerine başladı. Listedeki diğer modeller ise Nova 4, Nova 3, Nova 3i, Honor 8A, Honor 8X, Nova 2s, Honor 7, Honor 10, Honor V10 ve birkaç model daha (Çincemiz yetmiyor).

İlgili Haber  Adobe'nin Yapay Zekası Fotoşoplanmış Yüzleri Buluyor

Huawei ayrıca bu güncellemeyi Nova 4e, Nova 3e, Enjoy 9 Plus, Enjoy 8 Plus, Enjoy Max, Enjoy 9s telefon modellerinin yanı sıra MediaPad M5 Lite, MediaPad M5 Lite, MediaPad M5, Honor Tab 5 gibi tablet modellerine de sunuyor.

EMUI 9.1 yazılım güncellemesi ile cihazlara yeni temalar ve yeni ikonlar geliyor. Ayrıca yeni yazılımın, gelişmiş sıkıştırma algoritmaları ile alanın yüzde 14’ünden tasarruf sağlayan ve okuma performansını yüzde 20 oranında artıran Huawei’nin süper dosya sistemi ile birlikte geldiği bildiriliyor. Şu anda bu güncellemeler için zamanlamalar belli değil, ancak güncellemenin tüm telefonlardan önce şu anda herkese açık beta aşamasında olan Mate 20 telefonları için daha önce çıkmasını bekleyebiliriz.

İlgili Haber  Samsung Snapdragon 865 Üretimi İçin Sipariş Aldı

Sesini Duyur

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Teknoloji Kategorisindeki Diğer Yazılarımız

Trendler

Instagram

To Top