Bağlantıda Kal

Energizer Power Max P18K Pop’un Bataryasını İstesenizde Bitiremeyeceksiniz

Teknoloji

Energizer Power Max P18K Pop’un Bataryasını İstesenizde Bitiremeyeceksiniz

MWC 2019’da birçok ilginç cihaz tanıtıldı ama hiçbiri bu telefon kadar garip olmadı. Energizer şirketi “telefonumun pilim hızlı bitiyor” diyenler için pil kadar başına taş düşsün demiş ve tuğla gibi kalınlığı olan 18.000 mAh batarya kapasiteli Power MAx P12k Pop’u üretmiş. Fransa’nın Avenir Telecom şirketi Energizer markasını lisanslıyor ve bazı özellikleri abartarak akıl sağlığının sınırlarını zorlayan cihazlarla kullanıyor.

Avenir’in verdiği teknik özelliklere göre koyu mavi ünite 18 mm kalınlıkta ölçülmüş, ancak daha geleneksel bir akıllı telefonla yan yana koyulduğunda, kalınlığının daha kesin bir ifadesinin 3.5 iPhone olacağını söyleyebiliriz. Bu batarya, yani telefon harika gözüküyor.

Neredeyse %70’i batarya olan bu telefon için Avenir, bir haftalık boşta veya iki gün sürekli kullanım boyunca pilinin dayanacağının sözünü verdi. Örnek olarak 48 saat boyunca kesintisiz olarak video oynatabilirsiniz. Power Max P18K Pop’un 6,2 inç LCD ekranı var: korkunç değil ve kalın bir çerçeveye sahip değil, ayrıca hiç çentik veya kesik yok. Telefonun 16MP ve 2MP olmak üzere iki tane pop-up (dışarı çıkan) şekilde ayarlanmış ön kamerası var.

İlgili Haber  Samsung Galaxy Note 10+ Dayanıklılık Testine Girdi

Telefonun arka tarafta 12MP, 5MP ve 2MP olmak üzere üç kamerası, bir MediaTek işlemcisi, 6 GB RAM, 128 GB depolama alanı ve Android 9 işletim sistemi var. Bu kadar pil için hızlı şarj var ancak pilin tamamen dolması sekiz saati buluyor. Ayrıca cihazın ters kablosuz şarj özelliği ile başka cihazlarınızı da şarj edebiliyorsunuz. Eğer bu telefonla saatlerce oyun oynamayı düşünüyorsanız çok düşünmeyin çünkü cihazı deneyenler oyun performansının o kadar iyi olmadığını ve oyunlarda takılmaların yaşandığını söylüyor. Fakat eğer biraz hayal gücünüzü kullanırsanız cihaz için dambıl veya jeneratör gibi farklı kullanım alanları bulabilirsiniz.

Dünyadaki en yüksek ve büyük bataryaya sahip olacak Energizer Power Max P18K Pop bu yaz piyasaya çıkacak.

İlgili Haber  Intel 8 Tane 10. Nesil Comet Lake İşlemci Duyurdu

Sesini Duyur

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Teknoloji Kategorisindeki Diğer Yazılarımız

Trendler

Instagram

To Top