Bağlantıda Kal

Bluetooth Plak Çalar Alva TT Görücüye Çıktı

Teknoloji

Bluetooth Plak Çalar Alva TT Görücüye Çıktı

Nostaljiyi teknoloji ile buluşturan Crosley Ion ve Sony gibi şirketlerin ürettiği bluetooth plak çalarlara bir yenisi de İngiliz menşeli Cambridge Audio’dan geldi.

Yüksek kaliteli Cambidge Audio Alva TT, apX HD Bluetooth içeren “hepsi bir arada” olan bir plak çalar olarak karşımıza çıkıyor. Günümüzdeki bluetooth plak çalarların çoğu müzik çalmak için telefonunuzu kullanırken Alva TT aynı zamanda veri çıkışı da sunuyor. Bu sayede dinlediğiniz müziği kulaklıklarınıza veya bir bluetooth hoparlöre aktarabiliyor. Uyumlu bir cihazınız varsa apX HD Bluetooth desteği sayesinde 24-bit 48kHz kalitesinde sesi cihazlara kablosuz olarak aktarabileceksiniz.

Kaynak: Cambridge Audio

Kablosuz özelliklerinin yanında cihaz, kur ve unut tarzında bir sistem isteyen müzik tutkunlarını hedefliyor. Dahili fono zemini, tek parça kolu ve Cambridge tasarımlı yüksek çıkışlı iğne kartuşu ile donatılmış Alva TT çok şık duruyor. Plak çaların gövdesi katı aliminyumdan yapılmakla beraber gövde kalın bir Polioksimetilen levha da içeriyor. Cambridge şirketi bunun daha doğru bir oynatma hızı sağladığını ve istenmeyen titreşimlerin etkilerini azalttığını iddia ediyor.

İlgili Haber  5G Destekli Mi Mix 3 Duyuruldu

Alva TT 2019 yılının Nisan ayında çıkacak ve fiyatı $1,700 dolar (₺9.289 Türk lirası) olacak. Bu fiyatın cihazın vergileri eklenmeden önceki fiyatı olduğunu belirtelim.

Sesini Duyur

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Teknoloji Kategorisindeki Diğer Yazılarımız

Trendler

Instagram

To Top