Bağlantıda Kal

4K Kayıt Yapabilen Su Altı Drone’u Fifish V6 Çıktı

Teknoloji

4K Kayıt Yapabilen Su Altı Drone’u Fifish V6 Çıktı

Sularda yüzerken ve okyanuslarda dalış yaptığınızda tüm bunları keşke diğer insanlarda canlı olarak görebilseydi diyorsanız artık yalnız değilsiniz. Su maceralarına meraklı birçok insan sizin gibi aynı hayalin gerçekleşmesini istiyor. Ancak, onların hayali şimdiye kadar sadece bir rüyaydı. Fifish V6 ile bu rüya gerçeğe dönüşüyor. Bu Fifish V6’nın arkasındaki şirket olan Fifish, aynı zamanda çok yönlü ilk sualtı dronunu açıkladı.

Bunun dışında, Fifish, okyanusların korunmasını ve okyanusla ilgili konularda farkındalık yayılmasını savunan bir şirkettir. Bu nedenle, Fifish kârının %1’ini CleanSea projesine bağışlama sözü verdi. Fifish V6 çok yönlü bir drone olduğundan, 6 derecelik hareket kabiliyetine sahip olduğu gibi tüm açılardan hareket edebilir.

Ayrıca, Fifish V6 dikey olarak olduğu kadar yanal olarak da hareket edebiliyor, 360 derece dönebilir, takla atabiliyor, yanal dönüş ve pivotlar yapabiliyor. Bu, içerik oluşturucuların içeriğini bir üst seviyeye çıkarmasına ve bu dronun esnekliği sayesinde hayal edebildikleri her türlü içeriği çekmelerine yardımcı oluyor.

Fifish V6 ayrıca, VR akıllı teknolojisi entegrasyonu da var, bu da sualtında çekeceğiniz içeriği bir VR gözlüğünde izleyebileceğiniz anlamına geliyor. Uçağın yolunun 360 derecelik bir görünümünü elde ettiğiniz için, sadece başınızı hareket ettirerek içeriği içindeymiş gibi tekrar izleyebilirsiniz.

Başınızı hareket ettirmek de dronu görmek istediğiniz yönde hareket ettiriyor. Örneğin, dronun takla atması için havaya bakabilir ve yana doğru yuvarlanması için kafanızı eğebilirsiniz.

Fifish V6 aynı zamanda su altında gece görüşüne yönelik LED ışıkların yanı sıra akış içeriğini mümkün olan en iyi çözünürlükte görüntülemek ve yayımlamak için 4K UHD kamera ile birlikte geliyor. Fifish V6 sualtı drone’u 1599 dolara satılıyor ve bedava VR gözlüğü ile birlikte geliyor.

Sesini Duyur

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Teknoloji Kategorisindeki Diğer Yazılarımız

To Top