Bağlantıda Kal

Instagram’ın Takip Bölümü Kaldırılıyor

Sosyal Medya

Instagram’ın Takip Bölümü Kaldırılıyor

Instagram’nın Takip sekmesi, arkadaşlarınızın beğenilerini, yorumlarını ve takip ettiklerini gösteren yayınları bu hafta gözden geçiriyor. Şirket Ağustos ayından başlayarak bazı kullanıcılar için sekmeyi sessizce kaldırdı ve Instagram bugün BuzzFeed News’e bu özelliğin bu hafta kaldırılacağını doğruladı. Değişiklikler yürürlüğe girdikten sonra, şu anda “Siz” ve “Takip Edenler” için olan etkinlik bölümleri gidecek ve kalp simgesine tıkladığınızda sadece kendi etkinliğinizi görebileceksiniz.

Instagram’ın başkanı Vishal Shah’a göre, sekme sadelik uğruna ve çoğu insanın bilmediği bir özelliği azaltmak için kaldırıldı. Shah BuzzFeed News’e “İnsanlar her zaman faaliyetlerinin su yüzüne çıktığını bilmiyorlardı. Bu yüzden, yaptığınız bir çanta var fakat yaptığı işlevi yerine getirmiyor, ancak etkinlikleri ortaya çıktığında insanların da şaşırmasına neden oluyor. ”dedi .

Takip sekmesinin birçok arkadaşlık ve ilişki için bir çatışma kaynağı olduğu doğrudur. Birisinin size mesaj atmasını beklemenin ve sadece Jeff Goldblum’un fotoğraflarını beğenmekle meşgul olduğunu keşfetmek için Instagram’da devam etmenin kalbini kim hissetmedi? Bu muhtemelen platformu daha iyi hale getirmek için yapılan bir değişiklik.

Sesini Duyur

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sosyal Medya Kategorisindeki Diğer Yazılarımız

To Top