Bağlantıda Kal

Facebook Doğum Günü Hikayeleri Özelliği Nasıl Kullanılır?

Sosyal Medya

Facebook Doğum Günü Hikayeleri Özelliği Nasıl Kullanılır?

Facebook, arkadaşlarınızın ailenizin sizin doğum gününüzü kutlamak için hikayeye doğum günü kartları, fotoğraflar veya videolar eklemesine izin veren Doğum Günü Hikayeleri özelliğini kullanıma sundu.

Şirket, yeni özelliğin görsel, akılda kalıcı, etkileşimli ve eğlenceli bir doğum günü mesajı sunacağını söyledi. Bu özellik sayesinde dünyanın herhangi bir yerinden insanlar size doğum günü kartı atar gibi hikaye atabilecek.

Facebook Doğum Günü Hikayeleri Özelliği Nasıl Kullanılır?

Bu özelliği kullanmak için doğum günü bildirimine dokunup daha sonra bir resim veya video çekmeniz yada yüklemeniz gerekiyor. İsterseniz Facebook’un dijital doğum günü kartlarından birini kullanabilirsiniz.

İsterseniz hikayeye bir müzik çıkartması yapıştırarak hikayeye “Happy Birthday” müziğini de ekleyebilirsiniz. Bunu yaptıktan sonra gönderiniz sizin gibi kişilerle birlikte toplanıp arkadaşınızın doğum günü hikayesine eklenerek ona özel bir slayt gösterisi oluşturacak.

Facebook, günlük 500 milyon kullanıcısının Facebook Hikayeler özelliğini kullandığını ve topluluğun bu özellikle doğum günü kutlamanın ne kadar yaratıcı ve düşünceli olduğunu gösterdiğini söyledi.

Sosyal medya devi, bu tür fotoğrafların, videoların ve hatıraların paylaşılmasının bir doğum gününü daha da özel hale getirebileceğini söyledi.

Sesini Duyur

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sosyal Medya Kategorisindeki Diğer Yazılarımız

To Top