Bağlantıda Kal

Vampire: The Masquerade Bloodlines 2’nin Çıkış Tarihi Belli Oldu

Oyun

Vampire: The Masquerade Bloodlines 2’nin Çıkış Tarihi Belli Oldu

Birkaç haftadır süren ipuçları, resimler, spekülasyon ve bir tanışma uygulaması biçiminde hazırlanmış bir ARG’den sonra Paradox sonunda San Francisco’daki Oyun Geliştiricileri Konferansında resmi olarak duyuruyu yaptı: Vampire: Masquerades Bloodlines 2 geliyor. Tamamen açık olmak gerekirse bu, 2004’te çıkan Bloodlines’ın remake veya remaster’ı değil devam oyunu olacak ve Hardsuit Labs tarafından geliştirilecek. Birinci şahıs RPG oyunu, Bloodlines olaylarından yıllar sonra gerçekleşecek ve dizi için yeni bir şehir olan Seattle, Washington’da geçecek. Aşağıdan Vampire: The Masquerade Bloodlines 2’nin fragmanını izleyebilirsiniz.

Bloodlines 2’de, oyuncular bir acemi bir vampiri kontrol edecek ve bir dizi vampir gücü kullanarak gizlilik ögelerini kullanarak ve birinci şahıs savaşlarına katılarak, şehrin kontrolü için savaşan çeşitli vampir klanları ve siyasi kesimlerle ilgilenecekler. Orijinal Bloodlines’ın tasarımcısı ve yazarı Brian Mitsoda, Bloodlines 2’nin baş anlatı tasarımcısı olarak yine karşımıza çıkıyor.

İlgili Haber  Call of Duty Mobile Çıkış Tarihi Belli Oldu

Vampire: Masquerade — Bloodlines 2 2020 yılında çıkacak ve Steam, Epic Store (evet, ikisinde birden!), GOG ve Paradox mağazalarında satın alınabilecek, isterseniz şimdiden ön sipariş verebilirsiniz.

Sesini Duyur

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Oyun Kategorisindeki Diğer Yazılarımız

To Top