Bağlantıda Kal

Tom Clancy’s The Division 2’nin Hikaye Fragmanı Yayımlandı

Oyun

Tom Clancy’s The Division 2’nin Hikaye Fragmanı Yayımlandı

Ubisoft yeni çıkacak oyunu Division 2 için Hikaye fragmanını yayımladı. Fragmanda Black Friday (Kara Cuma) olayları sonrası dünyanın ne kadar değiştiği gözler önüne seriliyor. Devam oyununda ajanlar New York yerine bu sefer iç savaşın göbeği olan Washington’a gidiyorlar.

Fragmanda D.C. de yaşanan kaos gösteriliyor. Acımasız gruplar sokaklarda kol gezerken, dindar fanatikler ve faşist gruplar çaresizleri avlıyorlar.

Videoda grupların zayıflara hiç merhamet göstermediği ve vatandaşlara uyguladığı şiddet de göze çarpıyor. Ajanlar bu grupları temizlemek ve şehrin kontrolünü geri alabilmek için şehrin her yerinde durmadan savaşıyor.

Gaz maskeli adamlar, intihar bombacıları gibi korkutucu birçok düşman yeni videoda gösterilenden sadece birkaçı. Video konuşmada yetkililer Division ajanlarına güvendiğini söylerlerken video sonunda yeni bir tehdit daha ortaya çıkıyor.

İlgili Haber  Resindent Evil 2 Remake Demosu Oyunu Bitirmeniz İçin Size 30 Dakika Verecek

Askerler helikopterden halatla aşağıya inerken telsizden gelen ses “Division ajanlarını yargılamadan infaz edin” diyor. Daha önceki grupların aksine bu düşmanlar ağır zırhlı daha iyi silahlı profesyonel eğitim almış askerler olarak gözüküyorlar.

Hikaye ögeleri dışında, fragmanda oyuncuların Division 2 oyunundan beklediği çevresel değişim de görülebiliyor. Neredeyse Washington’un her bir parçası tahrip olmuş, aşırı büyümüş bitki örtüsü heryeri sarmış ve sokaklar ölü hayvanlar ile yıkılmış binalar ile dolu. Anlayacağınız yeni oyunda Washington’un Manhatten’dan farklı olduğunu göstermek için baya uğraşmışlar.

Division 2 oyunu Bilgisayar, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için 15 Mart tarihinde piyasaya sürülecek.

Sesini Duyur

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Oyun Kategorisindeki Diğer Yazılarımız

Trendler

Instagram

To Top