Bağlantıda Kal

Titanfall Temalı Bedava Battle Royale Oyunu Apex Legends Bugün Çıkıyor

Oyun

Titanfall Temalı Bedava Battle Royale Oyunu Apex Legends Bugün Çıkıyor

Respawn Entertainment tarafından yapılan ilk Titanfall oyunu çıktığında büyük ilgi görmüştü. Devasa robotların birbirini parçaladığı oyunun ikincisi olan Titanfall 2 ne yazık ki kötü satış politikaları yüzünden Battlefield 1 ile aynı anda piyasaya sürülünce BF1’in gölgesinde kalmıştı.

Yakın zamanda e-spor gazetecisi Rod Breslau, Titanfall oyununun geliştricisinin yeni bir bedava Battle Royale oyunu üzerinde çalıştığını ve oyunun pazartesi günü bilgisayar Xbox ve PS4 platformları için çıkacağını söylemişti. Oyun her ne kadar hayranları heyecanlandırsa da oyunda Titan olarak adlandırılan dev robotları kullanamıyacağımızın bilgisini aldık. Oyunun adı Apex Legends olacak ve bir oyunda kazanmak için 60 kişi birbiri ile savaşacak. Oyunu ister üçlü takımlar halinde yada tek başınıza oynayabileceksiniz. Oyunda ayrıca karakterler moba tarzı ayrı yeteneklere de sahip olacağınız söyleniyor yani Apex Legends, Overwatch ve COD Black Ops 4′deki Blackout modu arasında bir oyun olabilir.

İlgili Haber  PUBG Mobile Sezon 8 ile Birlikte Gelen Her şey

Oyun bugün Twitch platformundaki playapex adlı kanalda saat 19:00’da yapılacak yayında gösterilecek. Oyunu görmek için insanlar daha yayın başlamadan 5-6 saat öncesinden kanalda toplanmaya başladılar bile. Bizde Apex Legends’ın nasıl bir oyun olduğunu görmeyi merakla bekliyoruz.

Sesini Duyur

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Oyun Kategorisindeki Diğer Yazılarımız

Trendler

Instagram

To Top