Bağlantıda Kal

System Shock 3’ün Fragmanı Çıktı

Oyun

System Shock 3’ün Fragmanı Çıktı

System Shock 3’ün ilk fragmanı sonunda geldi. Geliştirici Warren Spector, bugün San Francisco’daki Unity’nin Oyun Geliştiricileri Konferansı açılış konuşmasında kısa fragmanı gösterdi. Fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

Spector, Orijinal System Shock oyununu 90’larda Looking Glass Technologies’de çalışırken yeniden üretti. 2016’da OtherSide’a katıldı.

Spector, “System Shock üzerinde çalışmak, kariyerimde yaptığım en tatmin edici şeylerden biriydi ve son oyunun yayınlanmasından bu yana SHODAN’ın neler yaptığını oyuncularla paylaşmak için ne kadar sabırsızlandığımı tarif etmek zor.” dedi.

OtherSide, Looking Glass’taki Spektörlü orijinal System Shock üzerinde çalışmış Paul Neurath tarafından yönetilmektedir. İlk System Shock 1994’te piyasaya sürüldü ve devam oyunu System Shock 2’nin 1999’da gelmesinden bu yana seriye yeni bir oyun gelmesi için aradan baya zaman geçti.

İlgili Haber  PUBG Mobile Lite 0.14.1 Güncellemesiyle Oyuna Yeni Harita Geldi

Nightdive Studios’un Geliştirilmiş System Shock sürümünü 2015 yılında piyasaya sürmüştü. System Shock 3 için yayınlanma tarihi açıklanmadı ve hangi platformlara yöneldiğini de bilmiyoruz.

Sesini Duyur

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Oyun Kategorisindeki Diğer Yazılarımız

To Top