Bağlantıda Kal

Seviyeleri Kendiniz Yapabileceğiniz Levelhead Steam’de Erken Erişime Girdi

Oyun

Seviyeleri Kendiniz Yapabileceğiniz Levelhead Steam’de Erken Erişime Girdi

Levelhead, yarı platform, yarı seviye oluşturmalı bir oyun ve henüz Erken Erişim’e girdi. Levelhead, Crashlands geliştiricisi Butterscotch Shenanigans’ın bir sonraki oyunu ve platformlarda ilerlerken seviye oluşturucu için yeni eşyaların kilidini açıp daha sonra kendi yaptığınız seviyeleri başka kullanıcılarla paylaşabileceğiniz bir oyun.

Butterscotch Shenanigans, erken erişimin toplam 6 ay süreceğini söylüyor ve ayrıca Erken Erişim sırasında daha fazla seviye oluşturma seçeneği eklemeyi planlıyor. Oyunda şu anda üç bölgede 100’den fazla “yaratıcı unsur” ve bunun yanı sıra daha iyi entegre edilmiş bir hikaye ve en iyi oyuncu seviyelerini keşfetmenize yardımcı olacak yeni algoritmalar bulunuyor.

Ana hikayede, Nakliye Bürosu için paketler taşıyorsunuz, duvarların içinden geçmek ve uçmak için güçlendirmeleri kullanarak bir dizi tehlikeli seviye geçmeniz gerekiyor. Hikayeyi tek başınıza veya arkadaşlarınız ile birlikte takım halinde veya rastgele 3 başka oyuncuyla birlikte oynayabilirsiniz.

Seviye paylaşımı için, en son çalışmalarından haberdar olmak için diğer içerik oluşturuculara abone olabilir ve seviyelere göre etiketlere göz atabilirsiniz. Yani hikaye bittikten sonra başkalarının yaptığı seviyeleri geçmeye çalışabilir yada başka oyuncular için aşırı zorlu seviyeler üretebilirsiniz.

Oynamak isterseniz Levelhead Steam’de 35,00 TL ve Butterscotch Shenanigans, yeni özellikler eklerken fiyatı “kademeli olarak artırmayı” planladığını söyledi.

Sesini Duyur

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Oyun Kategorisindeki Diğer Yazılarımız

To Top