Bağlantıda Kal

Sekiro’ya Yapılan Mod Oyunu Kolaylaştırıyor

Oyun

Sekiro’ya Yapılan Mod Oyunu Kolaylaştırıyor

Sekiro, FromSoftware’in bilgisayara göre uyarladığı oyunların en kötüsü değil, ancak grafik ve ekran boyutu seçenekleri çok az ve bu bazılarını çok sınırlıyor. Her zaman olduğu gibi, mod yapımcıları elini taşın altına sokuyor. Uberhalit’ten gelen bu mod, oyunun kare hızını açıyor, 21: 9 geniş ekran desteğiyle oyuna yeni ekran çözünürlükleri ekliyor, görüş alanını (FOV) değiştirmenize ve daha fazla ayarı değiştirmenize olanak tanıyor. Aynı zamanda dünyayı ve karakter hızını değiştirmenizi sağlayarak oyunu oldukça kolaylaştırıyor.

Eğer Boss size zor anlar yaşatıyorsa (herkes için kaçınılmaz olan bir durum), karakterinizin hızını sabit tutarken oyun dünyasının genel hızını istediğiniz şekilde yavaşlatmak için modu kullanabilirsiniz, böylece Boss’lar kaplumbağa gibi yavaş hareket ederken siz ışık hızına çıkıyorsunuz. Bazı oyuncuların istediği kolay zorluk modu oyuna eklenmediğinden, sizi çıldırtma seviyesine getiren bölümü geçmenin tek yolu şuan bu mod (akıl sağlığınızı riske atarak tekrar tekrar deneyebilirsiniz tabi).

İlgili Haber  PUBG Mobile Sezon 8 ile Birlikte Gelen Her şey

Eğer oyunu hala hile yapmadan geçmek istiyorsanız yine modu kullanarak antrenman yapabilirsiniz. Zamanı yavaşlatarak vuruşları karşılama ve onlardan kaçınmada pratik yaparak kendinizi geliştirip sonra zamanı normale çevirip bölümleri geçebilirsiniz.

Alternatif olarak, daha iyi olmak yerine modu kullanarak kendinizi utandırabilirsiniz. Oyun içi istatistikleri görüntülemek için modu kullanabilirsiniz, seçeneği açtıktan sonra ölüm sayınız her yerde sizi takip ediyor ve arkanızdan alay ediyor. Açıkçası, tam bir kabus. Eğer isterseniz ölüm yerine öldürme sayınızı da görüntüleyerek kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz.

Sekiro Shadows Die Twice’da zorluğu düşürmenize yardım edecek bu modu buradan indirebilirsiniz.

Sesini Duyur

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Oyun Kategorisindeki Diğer Yazılarımız

Trendler

Instagram

To Top