Bağlantıda Kal

Resident Evil 2 İstatistikleri Açıklandı

Oyun

Resident Evil 2 İstatistikleri Açıklandı

Capcom, Resident Evil 2 ile ilgili bazı yeni istatistikler yayımladı. Bu istatistiklerin çoğu oynanan toplam süre ve öldürülen zombi sayısı gibi beklediğiniz şeyler fakat Capcom ayrıca, kaç oyuncuların belirli bir süre spesifik bir cesete baktığı gibi bazı tuhaf oyun içi eylemlerini de takip ediyor.

RE2 piyasaya sürüleli neredeyse bir hafta oldu ve şuan oyuncular bazı kategorilerde etkileyici rakamlara ulaşmış durumda. ResidentEvil.net sitesindeki istatistiklerde oyuncuların şuana kadar toplam 232,913,698 zombiyi öldürdüğünü gösteriyor; Capcom’a göre bu rakam İngiltere ve Japonya’nın toplam nüfusundan daha fazla.

Oyuncular ayrıca silahlarını çok fazla kullanmışlar. Oyuncuların ateşlediği mermilerin toplam ağırlığı 60,000 tonu geçti bile. Oyuncular silahlarının yanı sıra bıçaklarını da kullanıyorlar. Oyuncular sadece bıçak kullanarak oyunda toplam 31 milyon düşmanı öldürmüşler.

İlgili Haber  PUBG Mobile Lite 0.14.1 Güncellemesiyle Oyuna Yeni Harita Geldi

İlginç istatistiklerden bazıları ise Capcom’un oyuncuların ne kadar sıklıkla hamam böceği tuzağına düştüğü. Morg dolaplarının bazılarının içinde kapak açılınca çıkan dev hamam böcekleri tuzağı şimdiye kadar 208,588,619 sefer tetiklenmiş bu da dünyadaki hamam böceği popülasyonunun %0.014’üne denk geliyor. Bir başka ilginç istatistik ise oyuncuların belediye başkanının kızının cesedine bakıp kaldığı. RE2 oyununda oyuncuların %29’u yani 581,580 oyuncu cesede uzun uzun bakmış.

Ayrıca oyuncuların %79’u Leon ile oynamayı seçmiş. Güncel istatistiklerin tamamını ResidentEvil.net sitesinden kendiniz de görebilirsiniz.

Sesini Duyur

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Oyun Kategorisindeki Diğer Yazılarımız

To Top