Bağlantıda Kal

Red Dead Redemption 2’nin PC Çıkış Tarihi Belli Oldu

Oyun

Red Dead Redemption 2’nin PC Çıkış Tarihi Belli Oldu

Çok fazla spekülasyondan sonra, Red Dead Redemption 2, 5 Kasım’da PC’lerde kullanıma sunulacak ve aynı ay içinde Google Stadia’nın lansmanı yapılacak. Ancak Steam hayranları, oyunu satın almadan önce bir ay daha beklemek zorunda kalacaklar.

Rockstar Games PC’de Cuma günü Red Dead Redemption 2’nin piyasaya sürülme tarihini açıkladı. Batı temalı açık dünya oyununun yeni versiyonu, gelişmiş grafikler ve ödül avcılığı misyonları, çete gizlilikleri, silahlar ve daha fazlasını içeren daha fazla içerikle gelecek.

Oyunun Google’ın bulut oyun platformu olan Stadia için lansman oyunu olacağı haberi sürpriz oldu. Stadia’nın gelecek ay çıkacağı tarih için henüz bir gün yok.

Rockstar, Red Dead Redemption 2’nin 9 Ekim’de Rockstar Games Launcher’ında ön alımları 8 Ekim saat 22:00’da başlayıp 22 Ekime sürecek. Bu süre zarfında oyunu alanlara daha önce ücretsiz yayınlanan iki Rockstar oyunu da verilecek.

Oyunların listesi aşağıda mevcut:

  • Grand Theft Auto III
  • Grand Theft Auto: Vice City
  • Grand Theft Auto San Andreas
  • Bully: Scholarship Edition
  • L.A. Noire: Complate Edition
  • Max Payne 3: Complate Edition

Rockstar Games Launcher Eylül ayında çıktı ve onu yükleyenler için ücretsiz bir GTA: San Andreas kopyası içeriyordu.

Red Dead Redemption 2’nin ön alımları 23 Ekim’de Epic Games mağazası, Greenman Gaming, Humble Store, GameStop ve diğer dijital perakendecilere 25 altın bar bonusu ile başlayacak (Red Dead Online’ın oyun para birimi.) Oyunu Steam’den satın almak için Aralık ayına kadar beklemek zorunda kalacaksınız.

Sesini Duyur

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Oyun Kategorisindeki Diğer Yazılarımız

To Top