Bağlantıda Kal

PUBG Mobile’a Zombiler Geliyor

Oyun

PUBG Mobile’a Zombiler Geliyor

PUBG Mobile’ın 0.11.0 güncellemesi zombi modunu, diğer adıyla Resident Evil 2 Sunset Mode’u oyuna getirecek. Tencent Games, güncelleme için bir fragman paylaştı.

Mobil oyun tutkunları yeni PUBG Mobile güncellemesini beklerken Tencent Games merakla beklenen zombi modu ile ilgili yeni bir fragman paylaştı. Yeni güncelleme oyuna zombiler ile birlikte yeni silahlar ve araçları da getirecek.

PUBG Mobile’ın 0.11.0 güncellemesinin Şubat ayının sonunda gelmesi bekleniyor ancak resmi tarih henüz açıklanmış değil. Eğer güncellemeyi beklemem diyorsanız Tencent Games herkesin denemesi için güncellemenin Beta versiyonunu internette yayımladı.

İlgili Haber  Sekiro'yu Kolaylaştıran Mod Geldi

Zombi modu, Resident Evil 2 Sunset Mode olarak adlandırılıyor. Oyunun şu anki sürümündeki gündüz/gece gibi, zombi modunun da başlangıçta yalnızca Erangel Haritası’nda bulunması bekleniyor. Zombi modunda, oyuncular bir Resident Evil 2 Boss’u eşliğinde her biri öncekinden daha güçlü olacak olan zombi dalgalarıyla savaşacak. Ancak oyun zombi dalgalarında hayatta kalmaya çalışmakla sınırlı kalmayacak. Oyuncular her zaman olduğu gibi ayakta kalan son kişi olmak için diğer oyuncuları öldürmesi gerekecek.

PUBG Mobile 0.11.0 güncellemesi Mini OP, alev makinesi ve millie bıçağı gibi zombilere saldırmak için ideal olan yeni silahları da getirecek. Güncelleme ile birlikte Vikendi haritasına ay ışığı hava durumu , Sanhok haritasına Quick Match Arcade modu ve Resident Evil 2’nin ana tema ve diğer müzikleri, hava saldırısı ayarlamaları, bas-konuş telsiz modu ve kişisel alanlar gelecek.

İlgili Haber  PUBG Mobile Sezon 8 ile Birlikte Gelen Her şey

Sesini Duyur

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Oyun Kategorisindeki Diğer Yazılarımız

Trendler

Instagram

To Top