Bağlantıda Kal

PUBG Mobile, Yoldaş Sistemi Nedir? Yoldaş Nasıl Alınır?

Oyun

PUBG Mobile, Yoldaş Sistemi Nedir? Yoldaş Nasıl Alınır?

PUBG Mobile 0.12 güncellemesi ile oyuna eklenen yoldaş sistemi sayesinde artık savaşta yalnız olmayacaksınız. Bu yazımızda PUBG Mobile’da yoldaş ekleme veya yoldaş sistemi nedir gibi sorularınızı yanıtlayacağız.

Önemli Güncelleme Yoldaşı Oyun İçinde Açmak İçin Şahin Yuvasını Oyunda Bulmanız Gerekiyor

PUBG Mobile’da şahin yuvasının yerini buradan bulabilirsiniz.

PUBG Mobile Yoldaş Sistemi Nedir?

Yoldaş sisteminde yanınıza bir hayvan alıp (üstteki resimdeki gibi) savaşa götüreceksiniz. Bu hayvanı düşmanınız göremeyecek bu yüzden o yanınızdayken düşmanın sizi fark etmesi gibi bir durum olmayacak. Ayrıca isterseniz diğer dostlarınızın yoldaşlarını görebilecek yada oyunda kendinizin yada arkadaşınızın yoldaşını görmek istemiyorsanız ayarlardan yoldaş görünümünü kapatabileceksiniz.

Yoldaşınızla birlikte girdiğiniz savaşlarda yoldaş tecrübe puanı (xp) kazanacaksınız daha sonra bu kazandığınız tecrübe puanları ile yoldaş ifadelerinin kilidini açabileceksiniz.

PUBG Mobile yoldaş Nasıl alınır?

Öncelikle mağazadan yoldaş sandığı almanız gerekiyor (bir söylentiye göre de oyunda topladığınız yumurtalardan ) ancak, sistem henüz aktif olmadığı için bunu mağazada bulamazsınız sistem açıldığında yazıyı tekrar güncelleyeceğiz ama kutunun resmi aşağıda var.

Kutuyu aldıktan sonra açıncada içinden aşağıdaki resimdeki gibi yoldaş ve yoldaş yemeği çıkıyor. Yoldaş yemeğini daha sonra yoldaşınıza seviye atlatmak için ayrıca almanız gerekecek.

Sandıktan aldığınız yoldaşınıza istediğiniz ismi verebileceksiniz. Eğer PUBG Mobile’da yoldaşınızın ismini değiştirmek istiyorsanız mağazadan yoldaş isim değiştirme kartı satın almanız gerekiyor.

PUBG Mobile’da Yoldaşlar Oyunu Nasıl Etkileyecek?

Yoldaşların oyun üzerinde herhangi bir etkisi olmaması planlanıyor yani sadece kozmetik eşyalardan biri olacak. Bazı kişiler Reddit’te yoldaşların gizli olan düşmanların yerini göstereceğini söylesede böyle bir şeyin oyunu tamamen dengesizleştireceği için doğru olmadığını düşünüyorum.

PUBG Mobile yoldaş sistemi ile ilgili videomuzu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Sesini Duyur

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Oyun Kategorisindeki Diğer Yazılarımız

To Top