Bağlantıda Kal

PUBG Mobile Miramar’daki En İyi Loot Yerleri

Oyun

PUBG Mobile Miramar’daki En İyi Loot Yerleri

Slaytlar arasında ← → işaretlerini kullanarak geçiş yapabilirsiniz.

Miramar, kendine özgü bir arazi ve yoğun kentsel alanlar sunmaktadır. Güney ucunda akan bir nehri olan bir gecekondu ve kanyonun yanı sıra şehirdeki tahrip köprüleri olan köyleri de bulabilirsiniz. Şehir, dışarıdan gelenleri (ve oyuncuları) içeride tutmak için devasa dağlarla ve sınırları koruyan duvarlarla çevrilmiş. Miramar, Erangel’in eski stratejilerinin artık işe yaramadığı ve yeni taktiklerin gerekli olduğu yeni bir battle royale deneyimi yaratıyor. Sizin için PUBG Mobile Miramar’daki en iyi loot yerlerini bu yazıda topladık.

PUBG Mobile Erangel’deki en iyi loot yerlerine buradan bakabilirsiniz.

Hacienda del Patrón

  • Loot kalitesi: Çok iyi
  • Loot sayısı: Çok yüksek
  • Risk: Çok yüksek

Tam bir ölüm tuzağı bu yerde hayatta kalmayı başarırsanız iyi silahlar ve 3. seviye ekipmanlar sizi bekliyor olacak. Eğer çatışmalarda kendinize güveniyorsanız burası atlamanız gereken yerlerin başında geliyor.

İlgili Haber  PUBG'ye 4.2 Yaması İle Birlikte Dinamik Hava Sistemi Geldi

Bu bölgenin çok riskli olmasının sebebi haritanın ortasında olması, bu yüzden uçağın rotasının yönü fark etmeksizin herkes buraya atlayabiliyor ve herkes tarafından bilindiği için elbet biri içine pusup sizi öldürmek için orada bekliyor oluyor. Bu bölge Erangel’in okul yeri gibi ancak daha küçük ve daha iyi eşyalar ile dolu.

Slaytlar arasında ← → işaretlerini kullanarak geçiş yapabilirsiniz.

Sesini Duyur

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Oyun Kategorisindeki Diğer Yazılarımız

Trendler

Instagram

To Top