Bağlantıda Kal

PUBG Mobile Lite 0.14.1 Güncellemesiyle Oyuna Yeni Harita Geldi

Oyun

PUBG Mobile Lite 0.14.1 Güncellemesiyle Oyuna Yeni Harita Geldi

Tencent Games, oyuncuların keşfetmesi için birçok yeni içerik getiren PUBG Mobile Lite 0.14.1 güncellemesini yayınladı. Oyuna yeni gelen en önemli içeriklerden biri, diğer haritalara göre boyutu daha küçük olan yeni Golden Woods haritası.

Yeni Golden Woods haritasında yağmalanacak küçük kasabaları var. Ayrıca, yoğun savaş senaryoları için haritada çok fazla çalılık var.

Bunun dışında, güncelleme 1 Ekim’de başlayacak olan yeni bir sezon için değişiklikler getiriyor. Görevler menüsüne bir dizi yeni Challenge görevi eklendi.

Oyuna ayrıca rank sistemi de geldi. Artık oyuncular başarıların kilidini açabilir ve aynı zamanda sıralamada yükselecekleri ve oyun içinde adları yanında gösterilecek savaş rütbeleri kazanabilirler.

Güncelleme ayrıca oyuncuların RGP-7, PP-19 hafif makineli tüfek, QBZ ve QBU DMR tüfek ve UAZ aracı ile birlikte savaşabilmelerini sağlayan War (savaş) modu adlı yeni bir Arcade Modu da ekliyor.

PUBG Mobile Lite, düşük dereceli özelliklere sahip akıllı telefonları hedef almaktadır ve yalnızca Android platformunda bulunmaktadır. PUBG Mobile ile karşılaştırıldığında daha küçük haritalara sahiptir ve bir maçta sadece 60 oyuncu barındırır. Oyunun konsepti aynı kalır, ki oyuncular paraya bir adaya atlarlar ve aynı zamanda hayatta kalmaya ve ayakta kalan son kişi olmaya çalışırken malzeme ve mühimmat toplarlar.

PUBG Mobile Lite 0.14.1 güncellemesini aşağıdan indirebilirsiniz.

Sesini Duyur

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Oyun Kategorisindeki Diğer Yazılarımız

To Top