Bağlantıda Kal

PUBG Mobile Hile Yapanlara Verdiği Ban Süresini Uzattı

Oyun

PUBG Mobile Hile Yapanlara Verdiği Ban Süresini Uzattı

PUBG Mobile, oyunu kolayca kazanmak için modları ve hileleri kullanan birçok oyuncuyu bulabileceğiniz bir oyundur. Fakat bu, dürüstçe oynamaya ve oyunu tamamen yetenekleriyle kazanmaya çalışan diğer oyuncuların oyun deneyimini berbat eden bir durum.

Bunu engellemek ve herkes için adil ve seviyeli bir oyun alanı sağlamak için, Tencent Games, her oyuncunun izlemesi gereken bir takım oyun standartlarını oyuna getirdi. Ayrıca Tencent hilecilere olan ban (yasaklama) süresini de baya bir uzattı, yani artık hileden banlanmış biri uzun bir süre oyuna geri giremeyecek.

Kısa süren ban süreleri, birçok kullanıcının bu oyun standartlarını hafifçe almasına ve oyun kazanmak ve oyun içi ödüller kazanmak için hile yapmaya devam etmesine neden oldu. Tencent artık PUBG Mobile’da hile kullanırken yakaladığı oyuncuları 10 sene oyundan banlayacak.

Bu yasağın yürürlüğe girmesiyle şirket, oyuncuların oyunu kazanmak için haksız yolları kullanmayı bırakacağını düşünüyor. Bu da her oyuncunun oyun deneyimini keyifli, eğlenceli ve adil hale getirecek.

Tencent Games, bu yasağın yürürlüğe girmesiyle, yetkisiz üçüncü taraf uygulamaları veya oyunculara haksız avantajlar sağlayan hack’leri kullanan oyuncuları oyundan uzaklaştırmayı planlıyor. Eğer oyunda hile yaptığını düşündüğünüz birini gördüyseniz onu buradaki rehberi kullanarak raporlayabilirsiniz. Oyun ayrıca daha önce tespit edilmiş dolandırıcıların kimliklerini de yayımlayacak.

Şirket bundan böyle bu sistemin oyunculara uygulanan varsayılan yasaklama süresi olacağını belirtiyor. Daha önce şirket bu tür sorunları aylık olarak ele alırdı. Geçen ay, şirket 3500’ün üzerinde oyuncuyu 10 yıl süreyle oyundan yasakladı.

PUBG Mobile hileleri listesi ise şöyle:

  • Wallhack
  • Otomatik Headshot (aimbot)
  • Karakterin rengini değiştirme
  • Anti ban hilesi
  • Hızlı ateş etme
  • Yükseltilmiş hasar
  • Işınlanma

Bunların yanında piyasada dolaşan oyun için birçok hile var, ancak bunlar en popüler olanları.

Sesini Duyur

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Oyun Kategorisindeki Diğer Yazılarımız

To Top