Bağlantıda Kal

PUBG Mobile Erangel’deki En İyi Loot Yerleri

Oyun

PUBG Mobile Erangel’deki En İyi Loot Yerleri

Slaytlar arasında ← → işaretlerini kullanarak geçiş yapabilirsiniz.

Herkesin bildiği gibi Erangel haritası oyunun temel haritasıdır. Her biri kendi aralarında iyi bir mesafeye sahip küçük binalar ile doludur ve alanlar arasında hareket etmek için araçların kullanılmasını gerektirir. Kırmızı bölgelere ve çevreye uyum sağlamanın yanı sıra Erangel, taktiklerinizi sürekli değiştirmeniz gereken her oyunda farklı hava koşullarına sahiptir. Bu yazımızda PUBG Mobile’da birinci olmanıza yardımcı olmak için Erangel’deki en iyi loot yerlerini sizin için listeledik.

PUBG Mobile Miramar’daki en iyi loot yerleri için buraya bakabilirsiniz.

PUBG Mobile’a 0.12.5 güncellemesi tarihi ve oyuna yeni gelecek her şeyi buradan görebilirsiniz.

Military Base

  • Loot kalitesi: Çok Yüksek
  • Loot sayısı: Çok iyi
  • Risk: Çok Yüksek

Erangel’in, güney adasında bulunan Military Base, yüksek kalitede Loot’a sahip yerdir. Askeri sınıf, 3. seviye kask ve zırh, bol miktarda dürbün, silah ekipmanı, sağlık eşyaları ve AR’ye sahiptir.

Bölge çok geniş olduğu için 2 tane 4 kişilik takım alandaki tüm eşyaları toplayabilir ve birbiri ile hiç karşılaşmadan bölgeden ayrılabilirler. Atlar atlamaz üstteki resimde görünen “U” şeklinde dizilmiş 3 binaya gidin. Eğer herkes bu bölgeye atlamamışsa iyi ekipman ve silahlara sahip olabilirsiniz. Ekipmanı topladıktan sonra hızlıca bir araç bulup bölgeden ayrılabilirsiniz. Ancak köprüden geçerken size pusu kurmuş düşmanlara dikkat edin.

Slaytlar arasında ← → işaretlerini kullanarak geçiş yapabilirsiniz.

Sesini Duyur

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Oyun Kategorisindeki Diğer Yazılarımız

To Top