Bağlantıda Kal

PUBG Mobile Alternatifi Mobilde Oynayabileceğiniz 10 Oyun

Oyun

PUBG Mobile Alternatifi Mobilde Oynayabileceğiniz 10 Oyun

Slaytlar arasında ← → işaretlerini kullanarak geçiş yapabilirsiniz.

Bilgisayarda oyuncu sayısı rekorları kıran PUBG’nin piyasaya sürülmesinden sonra mobil platforma gelen PUBG Mobile şuan tüm dünyada popülaritesini her geçen gün gittikçe arttırıyor. Ancak oyunun bazı telefonlarda kasma, hile gibi sorunları da var. Eğer bu sorunlardan sıkıldıysanız yada PUBG Mobile benzeri başka oyunlar arıyorsanız yazımız tam size göre.

PUBG Mobile Benzeri 10 Oyun

Listedeki oyunları hem iOS hemde Android marketlerinde bulabilirsiniz.

1. Survival Royale

NetEase Games, PUBG’de olan çoğu şeyi kendi oyununda toplamayı başardı. Survival Royale, akıllı telefonumda daha önce oynadığım en iyi battle royale deneyiminden biri ancak orijinal oyundaki elementleri de korumayı başarmış. Oyunun PUBG Mobile’dan tek farkı devasa haritası ve 100 kişiye karşı savaşırken kullanabileceğiniz geniş silah yelpazesi.

Survival Royale bazı düğmeleri ne kadar küçük olursa olsun size çarpıcı grafikler, aksiyon dolu savaşlar ve kolayca alışabileceğiniz harika kontroller sunuyor. Ayrıca Fireworks Night gibi farklı etkinlik modları da var.

2. Free Fire – Battlegrounds

Büyük çapta bir savaşa atlamak için henüz hazır değilseniz, Free Fire – Battlegrounds, ilk denemek istediğiniz oyun olabilir. Ekrandaki kontroller kullanmak için oldukça basit, ancak bu oyunun PUBG Mobile’dan farkı, 10 dakikalık bir süre içinde 49 kişiye karşı savaşıyor olmanız. Yani bu oyunda hızlı bir şekilde yeteneklerinizi geliştirebilirsiniz.

Free Fire – Battlegrounds’un oynanış şekli PUBG Mobile ile birebir aynı, bir adaya atlayıp silah ve sağlık eşyaları arıyorsunuz ve alan daralırken hayatta kalmaya çalışıyorsunuz. Oyunda isterseniz 4 kişilik bir takım kurabilir ve birbirinizle konuşarak taktikler üretebilirsiniz. Grafikleri telefonunuzu yormayacağı için oyunda kasma hissetmeyeceksiniz.

Slaytlar arasında ← → işaretlerini kullanarak geçiş yapabilirsiniz.

1 Yorum

1 Yorum

  1. Wasurenaide

    4 Mayıs 2019 at 20:55

    Cyber Hunter olmaması şaşırtıcı

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Oyun Kategorisindeki Diğer Yazılarımız

To Top