Bağlantıda Kal

PUBG Mobile 0.15.0 Güncellemesi ile Payload Modu, Helicopter ve Roket Atar Geliyor

Oyun

PUBG Mobile 0.15.0 Güncellemesi ile Payload Modu, Helicopter ve Roket Atar Geliyor

Yakın zamanda, yeni bir güncelleme ile PUBG Mobile’a, oyuncuların helikopter uçurabilecekleri ve roket ile el bombası atar gibi ağır silahları kullanabilecekleri yeni bir mod geleceği bildirilmişti. Bu modu PUBG Mobile’ın resmi Instagram hesabı attığı bir gönderi ile doğruladı.

PUBG Mobile, 0.15.0 güncellemesiyle Payload adlı yeni bir modun geleceğini açıkladı. Yeni mod Arcade Mode bölümünün bir parçası olacak ve modun önizleme görüntüsünde, helikoptere roketatar ile saldıran bir kişi ile tüm söylentiler doğrulanmış oldu.

Image Credit: Mr Ghost Gaming

Yeni modun 0.14.5 güncellemesine gelmesini bekliyorduk, ancak biraz daha beklememiz gerekecek gibi görünüyor. PUBG Mobile modun çıkış tarihini açıklamadı, ancak bu, kesinlikle oyuna heyecan verici bir katkı olacak. Payload modu ile helikopterleri uçurabilmemizin yanı sıra bu modda helikopterlere kilitlenebilen M3E1-A roketatar, MGL, M79 bombası atar ve RPG-7 gibi silahları da kullanabileceğiz.

Şuan Payload modu sadece Çin betasında oynanabiliyor. Ayrıca Çin betasında şuan bilgisayardaki PUBG’de olan Deagle silahı ile kara ve suda gidebilen BDRM-2 aracı da var. Tüm bu yeni silah ve araçların yenilenmiş Erangel haritası ile en yakın zamanda global PUBG Mobile’a da gelmesini bekliyoruz.

Sizin İçin Önerilen Video: PUBG Mobile Taktikleri

Sesini Duyur

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Oyun Kategorisindeki Diğer Yazılarımız

To Top