Bağlantıda Kal

PUBG Mobile 0.14.0 Güncellemesi 14 Ağustos’ta Yeni Bir Zombi Modu ile Geliyor

Oyun

PUBG Mobile 0.14.0 Güncellemesi 14 Ağustos’ta Yeni Bir Zombi Modu ile Geliyor

PUBG Mobil Güncelleme 0.14.0 için çıkış tarihi nihayet açıklandı. Güncelleme yeni bir zombi modu ile beraber 14 Ağustos’ta gelecek.

Yeni zombi modu, geçen ay PUBG Mobile Club Open’ın Spring Split finalleri sırasında bahsedilmişti. 0.14.0 betası yeni zombi modunun nasıl olacağına açıklık getirdi. Bu mod “Enfeksiyon” olarak adlandırılacak ve birbirine karşı iki takım çukura konulacaktır. Bir takım savunucu, diğer takım zombiler olacak. Bu yeni modu bu kadar heyecanlı yapan şey, oyuncuların artık zombi olarak oynayabilmesidir.

Savunmacılar ateşli silahları toplayıp kullanabilirken, zombiler yaşamak için yakın dövüş saldırılarına ve özel yeteneklerine güvenmek zorunda kalacak. Zombiler tarafından saldırıya uğrayan savunucular ölümsüzlerin ordusuna katılacaklar. Geri sayım sona erdikten sonra, tüm savunucular öldürüldüğünde zombiler kazanıyor. Bu olmazsa, hayatta kalan tek bir kişi olsa bile, savunmacılar galip gelir.

İlgili Haber  PUBG Mobile, PMCO Finallerine Ücretsiz Bilet ve Hazine Avı Etkinliklerini Duyurdu

Ayrıca betada yeni bir karakter sistemi vardı. Her oyuncuya önceden tanımlanmış özel bir beceriye sahip bir karakter verilecektir. Bu beceriler Evo Ground modlarıyla sınırlandırılmıştır ve klasik maçlarda kullanılamaz. Bu karakterlerden biri Victordur. Özel becerisi, hafif makineli tüfeklerde yeniden yükleme süresinin kısalması şeklinde olacak.

PUBG Mobile’ın oyun menüsünün arka planı, son birkaç haftadır oyunda olan yedi deniz teması yerini gemilerle birlikte bir rıhtıma bırakacak. Erangel başlangıç bölgesine korsan skinli bir gemi ile birlikte yedi deniz kıyafeti ve emote eklendi.

Ayrıca, menüde bazı arayüz değişiklikleri olacak ve daha yapılandırılmış olacaktır. Harita seçimi sekmesine de tamamen yeni bir arayüz gelecek. Oyundaki bekleme lobisinde de helikopterler olacak.

İlgili Haber  Metro 2033'ün Filmi Geliyor

Son olarak, Team Deathmatch modunda AWM haritaya eklenecek. AWM, haritanın ortasında, M249’un yerine geçecek ve yalnızca bir kişi onu alabilecek.

Sesini Duyur

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Oyun Kategorisindeki Diğer Yazılarımız

Trendler

Instagram

To Top