Bağlantıda Kal

PUBG Mobile 0.12.5 Güncellemesi Tarihi ve Oyuna Yeni Gelecek Her Şey

Oyun

PUBG Mobile 0.12.5 Güncellemesi Tarihi ve Oyuna Yeni Gelecek Her Şey

PUBg Mobile 0.12.5 güncellemesinin gelmesiyle birlikte Sezon 7’ye başlayacak. Fakat güncellemeden önce 16 Mayıs tarihinde serverlar bakıma alınarak oyun erişilemeyecek. güncelleme 17 Mayıs tarihinde geldikten sonra Sezon 7 resmen başlayacak ve oyuna yeni silah skin’leri, yeni silah, dumanla atlama ve karakter özelleştirme seçenekleri gelecek.

Yeni Özellik: Düşüş İzi

Yeni Silah: Skorpion

Yeni Özellik: Yoldaş Sistemi

İlgili – PUBG Mobile yoldaşın oyun içindeki yeri

Yukarıdaki videolarda görüldüğü gibi PUBG Mobile 0.12.5 güncellemesi Skorpion adlı yeni bir el silahını getirecek. Ayrıca yeni avatar çerçeveleri, avatar özelleştirmeleri, uçuş rotası ve paraşüt rotası ödüllerini de getirecek. AKM, Kar 98K, M4, UZI, seviye 1 / seviye 3 kaskları ve seviye 1 sırt çantası için yeni görünümler de ortaya çıkacak.

İlgili Haber  E3 2019'da Gösterilen Tüm Oyunların Fragmanlı Listesi

PUBG Mobile Season 7 Royale Pass, Elite yükseltmesi oyunculara 600 UC, Elite Plus yükseltmesi ise 1.800 UC’ye mal olacak. Bu yükseltmelerden herhangi birini satın alan oyuncular 100 PR puanı kazanacaktır. Ayrıca Royale Pass’da seviye 100’ü geçtikten sonra Urban Scavenger kostümü veya Assault Squad kostümlerinden birini alabileceksiniz.

Royale Pass EZ Görev Lisansı adlı yeni bir görev sistemi de tüm Royale Pass sahiplerine tanıtılacak.

Royale Pass üyelerini ödüllendirmek için, PUBG Mobile, onlara diğer oyunculardan bir hafta öncesinden haftalık görevlere, her hafta ücretsiz görev kartlarına ve elite sandığı açmak için 8. haftada yer alan 10 görev gereksinimini atlama seçeneği sunacak.

Ayrıca oyunda yeni gelecek güncelleme ile Alan Walker’ın başka müzikleri de PUBG Mobile’a gelecek ve böylece radyoda sürekli çalan müziğe bir çeşitlilik gelmiş olacak. Ayrıca videoda Alan Walker PUBG Mobile için yapılacak canlı etkinliklere de katılacağını söylüyor.

İlgili Haber  PUBG Mobile Ölüm Maçı Modu Geldi ve 50 Milyon Aktif Kullanıcıya Ulaştı

Sesini Duyur

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Oyun Kategorisindeki Diğer Yazılarımız

Trendler

Instagram

To Top