Bağlantıda Kal

PUBG Haritaları İçin Değişiklikler Yolda

Oyun

PUBG Haritaları İçin Değişiklikler Yolda

PUBG’nin haritaları, orijinal harita olan Erangel’den başlayarak yenilenecek. Ekip, yaptığı bir açıklamada yapılacak olan değişiklikleri onayladı. Yapılacak çeşitli ince ayarlar ve birçok yeni eklemeler de dahil olmak üzere yeni değişiklikler test edilmeye başlandı.

Duyuru daha çok son sızıntılara cevap olarak hazırlandığından çok detay verilmedi. Haftanın başlarında bazılarının bulduğu bilgiler Reddit’te ortaya çıktı ve bilgiler, Erangel’in birçok yeni binaya ve büyük olasılıkla binaların içinde daha çok eşyaya sahip olacağı işaret ediyordu. Sızıntıdan çıkan aşağıdaki kullanışlı haritada yeni binalar kırmızıyla gösteriliyor.

Soluk olarak gözüksede resimde oldukça fazla yeni bina var gibi görünüyor ve PUBG Corp, ekstra bileşiklerin şu anda test ettiği tek şey olmadığını söylüyor. eşyaların dengesi ve harita düzeni değişiklikleri güncellemenin odağı olacak gibi görünüyor, ancak ekip başka iyileştirmeler üzerinde de çalıştığını söylüyor.

İlgili Haber  Razer, Blade 15 Laptoplarına Yeni Ekran Seçenekleri Ekledi

PUBG Corp ayrıca, sızan görüntülerin genellikle bir projenin “tüm planını veya değişikliklerini” temsil etmediğini, bu nedenle gördüğümüz resimdeki haritanın değişebileceği veya buradakinden farklı görünebileceğini unutmayalım. Dahası test etmek için bu harita oyuncuların kullanımına açıldıktan sonra, oldukça farklı görünebilir. Bu testler için planlar ve gelişmelerle ilgili daha fazla ayrıntı önümüzdeki hafta paylaşılacak.

Erangel ve diğer haritalarda daha önce birkaç değişiklik yapılmıştı, ancak sızıntının bize gösterdiği ölçek çok daha büyük görünüyor. Hayranlar bu haber için çok heyecanlı görünmüyorlar. Bazı oyuncular daha fazla bina yerine bina içinde daha fazla eşya bulmak istediklerini söylüyorlar, bazıları da bu yeniliklerin Erangel’i diğer haritalardan farklı kılan şeyleri kaybetmesine neden olacağından endişe duyuyor.

İlgili Haber  Silent Hills P.T. PC’de Artık VR ile Oynanabilir.

Sesini Duyur

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Oyun Kategorisindeki Diğer Yazılarımız

Trendler

Instagram

To Top