Bağlantıda Kal

PS4’ün Uzaktan Oynama Özelliği Sonunda iOS’a Geldi

Oyun

PS4’ün Uzaktan Oynama Özelliği Sonunda iOS’a Geldi

PS4 Uzaktan Oynama özelliği için bekleyen bir iPhone kullanıcısıysanız, zaman sizin için baya yavaş geçiyor. Ekim 2014’te Sony, Uzaktan Oynamayı Xperia Z3 serisi akıllı telefonlarına getireceğini duyurmuştu ve bu özellik bir yıl sonra PC ve Mac için duyuruldu. Ancak iOS cihazları için herhangi bir bir haber yoktu.

Ta ki bugüne kadar! 6.50 yazılım güncellemesi sayesinde iPhone ve iPad kullanıcıları Remote Play uygulamasını sonunda kullanabilir.

Doğrudan PS4’ünüzü başlatıp telefonunuza bağlamayı sağlayan çok talep edilen özelliğe, Sony’nin resmi uygulaması üzerinden erişilebilir. Daha önce, iOS kullanıcıları PS4’lerini cihazlarında oynamak için R-Play gibi üçüncü taraf uygulamaları kullanmak zorunda kalıyorlardı ve uygulama da yıllık 12 dolar abonelik ücreti istiyordu.

İlgili Haber  PUBG Mobile, PMCO Finallerine Ücretsiz Bilet ve Hazine Avı Etkinliklerini Duyurdu

PSN isimlerini değiştirebilme özelliği 2019’un başlarında tanıtılacağına dair sözlerine rağmen, ne yazık ki o özellik yeni güncellemede gerçekleşmiyor. Aslında, iOS için Remote Play’in dışında bir çok şey değil.

Bu özellik yeni konsol çıkmadan önce geldiği için muhtemelen PS5 duyurulduğunda iOS kullanıcıları için bekleyiş tekrar başlayacak.

Sesini Duyur

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Oyun Kategorisindeki Diğer Yazılarımız

Trendler

Instagram

To Top