Bağlantıda Kal

Overwatch’ın Yeni Kahramanı Baptiste’nin Fragmanı Çıktı

Oyun

Overwatch’ın Yeni Kahramanı Baptiste’nin Fragmanı Çıktı

Blizzard kısa süre önce, Baptiste adında yeni bir karaktere odaklanmış gibi görünen başka bir Overwatch hikayesinin ipuçlarını vermeye başlamıştı. Şirket, bir sonraki gelecek yeni kahramanın geçmişini anlatan bir fragman yayımladı.

Hikaye fragmanında da belirtildiği gibi, Baptiste, Omnic Crisis döneminde yetim kalan milyonlarca çocuktan biri. Belirgin bir çaresizlik eyleminde, kötü niyetli Talon grubuna katıldı. Ama kararından pişmanlık duydu ve onları terk etti. İlk kısa tanıtım videosunda açıklandığı gibi, Talon grubu daha sonra onu susturmak için ajanlar gönderdi ve ajanlar kayboldu. Şimdi, insanlara yardım etmek için dünyayı dolaşıyor, ihtiyaçları bir yara bandı yada bir mermi olsa da.

İlk ipucunda, Talon’un Baptiste’i yakalama veya öldürme operasyonlarından birinin bir parçası olarak, Kaptan Cuerva tarafından imzalanan bir mektup vardı. Cuerva, Baptiste’i küçümsemediğini ve kişisel olarak Talon eğitimini gördüğünü söyledi. Cuerva’nın misyonu ters gitti ve birkaç ajan ortadan kayboldu. O sırada, Baptiste’in yeni kahraman mı yoksa Cuerva mı olduğu belli değildi.

İlgili Haber  PUBG Mobile, PMCO Finallerine Ücretsiz Bilet ve Hazine Avı Etkinliklerini Duyurdu

Artık kahramanın Baptiste olduğunu kesin olarak biliyoruz, ancak yeteneklerini veya oyun stilini görmedik. Geçmişinde doktor olduğu belirtilmesi, onun bir destek karakteri olacağını gösteriyor.

Sesini Duyur

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Oyun Kategorisindeki Diğer Yazılarımız

Trendler

Instagram

To Top