Bağlantıda Kal

Overwatch’ın Yeni Haritası Paris Test Sunucularına Geldi

Oyun

Overwatch’ın Yeni Haritası Paris Test Sunucularına Geldi

Fransa‘nın başkenti Paris yakında Overwatch’a yeni harita olarak geliyor. “Paris” adındaki harita şuan bilgisayarda Overwatch’ın test sunucusu olan PTR’da oynanabilir fakat konsol oyuncularının haritayı denemesi için final sürümünün çıkmasını beklemesi gerek.

Paris, Horizon Lunar Colony ve Temple of Anubis haritalarındaki gibi “assault” (saldırı) modlarında karşımıza çıkacak. Paris toplam 20 harita arasında beşinci saldırı haritası olacak ve umarız mevcut haritalara göre daha çeşitli bir deneyim sunar. Oynayanlar bilir kazanmak için verilen süre içinde iki tane noktayı düşman takıma karşı korumanız veya onlardan alıp ele geçirmeniz gereken saldırı modları bazen çok heyecanlı geçebiliyor.

PTR‘a girip haritada bir iki tur attıktan sonra haritanın işleri değiştirebileceğini görüyoruz.

İlgili Haber  Heavy Rain PC Sistem Gereksinimleri

Paris haritası dar sokakları ve genişleyen yolları ile aynı Paris şehrine benziyor. Dar noktalar diğer saldırı haritalarında bu haritadaki kadar belli değildir. Haritayı gezerken gerçek hayatta Paris’te görebileceğiniz Seine nehri gibi yerlerin yanı sıra haritada Fransız keskin nişancımız Widowmaker’ın pozisyon alabileceği önemli noktalar bulunuyor.

Oyun şuanda Lunar yeni kutlamalarının ortasında bulunuyor ve yeni bir haritanın gelmesi oyunun hayranlarını daha çok mutlu edecek gibi görünüyor.

Paris haritasının çıkış tarihi belli değil anca Twitter’daki mesajdan haritanın Sevgililer Günü‘nde yada civarında çıkabileceği fikrini ediniyoruz. Yeni haritalar genelde oyuna gelmeden önce PTR sunucusunda 2-3 hafta test edilir ve Sevgililer Gününü Blizzard‘ın es geçmemesi gerekiyor.

İlgili Haber  Mayıs 2019'da Çıkacak Tüm Oyunlar

Sesini Duyur

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Oyun Kategorisindeki Diğer Yazılarımız

Trendler

Instagram

To Top