Bağlantıda Kal

Need For Speed: Heat Çıkış Tarihi Açıklandı

Oyun

Need For Speed: Heat Çıkış Tarihi Açıklandı

Electronic Arts, uzun süredir devam eden yarış oyunu serisinin bir sonraki oyununu açıkladı. Need for Speed: Heat, bir kez daha yasadışı uygulayıcıların sürekli tehdidi altında yasadışı sokak yarışı dünyasına geri dönüyoruz. Resmi tanıtım fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Bir basın bülteninde EA, yeni oyunu 2013’teki Need for Speed Rivals’dan bu yana NFS’de serisini geliştiren Ghost Game’in yapacağını duyurdu. Bu, Heat’in stüdyonun üzerinde çalıştığı dördüncü NFS oyunu olması demek. Rivals ile iyi bir başlangıç yaptıktan sonra NFS serisi, 2015’de seriyi yeniden yaptı ve 2017’de Payback’ın yarattığı hayal kırıklığı yüzünden seri aşağı yönlü bir yol almaya başladı. Ghost Games’in geçmiş hatalarından ders alıp almadığını görmek ilginç olacak.

İlgili Haber  PUBG Mobile, PMCO Finallerine Ücretsiz Bilet ve Hazine Avı Etkinliklerini Duyurdu

Stüdyonun Yaratıcı Yönetmenine göre, ekip hayranların geribildirimlerini dinledi ve daha geniş bir araç seçimi ile gelişmiş kişiselleştirme seçenekleri yaparak yeni oyunda hayranlarının istediklerini yerine getirecek.

Need for Speed: Heat Palm City’de geçiyor. Şehir, keşfetmek ve yarışmak için geniş bir açık dünyaya sahip olacak. Oyunda haritanın güzelliği kadar rakipleriniz de başınızı döndürecek çünkü rakipleriniz arasında polis kuvvetlerinin şefi de var.

Need for Speed : Heat, 8 Kasım’da PC, PlayStation 4 ve Xbox One için piyasaya sürülecek ve EA Access ve Origin Access aboneleri oyunu 3 gün önce 5 Kasım’da oynama imkanı kazanacak.

Sesini Duyur

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Oyun Kategorisindeki Diğer Yazılarımız

Trendler

Instagram

To Top