Bağlantıda Kal

LoL Teamfight Tactics’de (TFT) Kullanabileceğiniz 8 Güçlü Takım Build’i

Oyun

LoL Teamfight Tactics’de (TFT) Kullanabileceğiniz 8 Güçlü Takım Build’i

Slaytlar arasında ← → işaretlerini kullanarak geçiş yapabilirsiniz.

LoL Teamfight Tactics çıktı ve oyuna yeni başlayıp hangi şampiyonlar birlikte güçlü bir takım oluşturuyor bilmiyorsanız bu yazı tam size göre. Eğer kendinizi oyunda daha da ileri götürmek istiyorsanız veya oyunla ilgili diğer konuları da öğrenmek isteyenlerdenseniz taktik rehberine buradan, eşya rehberine buradan ve şampiyon rehberine de buradan erişebilirsiniz. İşte LoL Teamfight Tactics’de kullanabileceğiniz 8 güçlü takım build’i:

Takım 1: Vahşi Büyücüler

Final Build:

  • Warwick + Nidalee + Ahri + Gnar (Vahşi)
  • Shyvana (Şekil Değiştirici)
  • Aurelion Sol (Ejderha)
  • Morgana (Büyücü)
  • İsteğe Bağlı: Braum + Leona (Muhafız)

Strateji: Genelde Warwick + Nidalee başlarda geleceği için 2 Vahşi olarak onları alın. Daha sonra Elise + Shyvana alıp iki Şekil Değiştireni ekleyin, sonra Elise ile Gnar’ı değiştirin. Oyunun ilerleyen kısımlarında 4. Vahşi olarak Ahri’yi ordunuza ekleyin. Son olarak 2. Ejderha olarak Aurelion Sol’u ve 3. Büyücü olarak Morganayı Ekleyin. Yeterince yüksek bir seviyeye ulaşırsanız, Braum ve Leona’yı iki Muhafız olarak ön saflara koymanızı öneriyoruz.

Notlar: Bu kompozisyonun sinerjisine isterseniz, Elementalist veya Buzulları ekleyebilirsiniz. Bu kompozisyonda ordunuzu taşıyacak olan şampiyonlar Aurelion Sol veya 3 yıldızlı Shyvana olacak.

Takım 2: Seçkinler

Final Build:

  • Darius + Draven + Katarina + Swain (Seçkin)
  • Sejuani (Buzul)
  • Braum + Leona (Muhafız)

Strateji: Darius ile birkaç Şövalye ile başlayın, sonra onun yanına iki yıldız yapabileceğiniz başka şampiyonlar ekleyin. Draven’i bulursanız direk alın ve hemen ordunuza ekleyip ona eşyalar verin. 4 Seçkin olana kadar Draven ile birlikte başka seçkin kullanmayın. 4 seçkin olunca hepsini orduya ekleyin ve sonra alan kontrolü için onların yanına Sejuani, Braum ve Leona’yı ekleyin.

Notlar: Bu Build, 2 yıldızlı bir Draven’ın yanı sıra efsane olan Swain’i bulunmanıza dayanıyor. Swain’i bulamazsanız, bir süre sadece 2 seçkin kullanmalısınız. Ayrıca Bombardıman Topu’nu üretmeyi başarırsanız bu orduyla yenilmez olursunuz.

Slaytlar arasında ← → işaretlerini kullanarak geçiş yapabilirsiniz.

Sesini Duyur

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Oyun Kategorisindeki Diğer Yazılarımız

To Top