Bağlantıda Kal

League of Legends Mobile’ın İlk Videosu Sızdırıldı

Oyun

League of Legends Mobile’ın İlk Videosu Sızdırıldı

Mobile League of Legends Şampiyonu seçme ekranı bu haftanın başlarında yeni bir videoyla sızdırılmış görünüyor, Riot Games ünlü MOBA’nın Android ve iOS cihazlarına geleceği konusundaki söylentileri daha da güçlendiriyor.

League of Legends her ne kadar popüler olsada Riot Games daha önce Fornite veya Call of Duty gibi oyununu mobil platforma getirmeye çalışmamıştı. Bunun nedeni oyunun mobil platforma gelmesi için yüksek bir çaba gerekmesi olabilir.

Videoda League of Legends’ın şampiyon seçim ekranı ve oyunun yüklenme kısmı görünüyor. Sızan video Çince, buda Riot Games’in LOL mobile için Tencent Games ile ortaklaşa çalışıyor olması ihtimalini güçlendiriyor. Oyunun mobil versiyonu aynı bilgisayardaki versiyonuna benzesede, video oyuna başlama ekranına gelmeden kesiliyor.

Yine de, Riot, League of Legends Mobile için ağzını sıkı tutuyor ve şirket, yakın zamanda kullanıma açtığı Teamfight Tactics modu ile oldukça meşgul. Riot Games, bu yıl Evo 2019’da duyurduğu dövüş oyunu üzerinde de çalışıyor, bu nedenle herhangi bir League of Legends mobile oyunu bu yıl gelmeyecek gibi görünüyor.

Üstteki video hakkında Riot Games’den bir açıklama gelmedi o yüzden videonun gerçek olup olmadığı hakkında bir bilgi henüz yok. Peki siz bu video hakkında ne düşünüyorsunuz?

Sesini Duyur

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Oyun Kategorisindeki Diğer Yazılarımız

To Top