Bağlantıda Kal

Harry Potter: Wizards Unite Bu Yaz Çıkacak

Oyun

Harry Potter: Wizards Unite Bu Yaz Çıkacak

Geçen yıl birçok haberde yer alan Harry Potter mobil video oyununun sonunda çıkış tarihi belli oldu. Warner Bros. Games and Niantic, oyunun fragmanını Kasım 2018’de yayımlamıştı ve şimdi bu yaz oyunun piyasaya sürüleceğini onayladı. Pokemon Go tarzı bir AR (Arttırılmış Gerçeklik) oyunu olacak Harry Potter: Wizards Unite’ı telefon kameranızı kullanarak gerçek hayatta oynayacaksınız. Warner Bros. Entertainment CEO’su Kevin Tsujihara, oyunun Niantic tarafından yaz aylarında piyasaya sürüleceğini ve bu yıl kullanıma başlanacak 5G hızından yararlanacağını söyledi.

Tsujihara, kesin bir tarih vermedi, ancak oyunun yaz tatilinde piyasaya sürülmesini bekliyor; böylece daha fazla öğrenci, Temmuz 2016’da yayımlanan Pokemon Go’da olduğu gibi, oyun oynamak için boş zamanı olacak. Düzenli olarak tanıtımları paylaşılan oyunun ve sonuncu videosu Discombobulated Niffler’e odaklandı.

İlgili Haber  Call of Duty Mobile Çıkış Tarihi Belli Oldu

Oyun piyasaya sürülmeden önce bile büyük ilgi gördü ve oyunun Twitter profili 64 bin kişiden fazla takipçiye ulaştı. Hatırlarsanız, oyun ilk olarak iki yıl önce Kasım ayında açıklandı. Niantic ve WB Games, Harry Potter’ı seven devasa hayran kitlesini düşünerek ve oyun her yerdeki bütün Potter hayranlarına hitap ediyor. Wizards Unite, Ingress – Niantic’in ilk AR oyunu Pokemon Go tarafından oluşturulan kapsamlı konum veritabanından faydalanacak ve oyuncuları Harry Potter deneyiminin bir parçası olarak gerçek dünyadaki konumlarını kullanabilecek.

İlgili Haber  PUBG Mobile Lite 0.14.1 Güncellemesiyle Oyuna Yeni Harita Geldi

Ancak Pokemon bu konuda oldukça kapsamlı olmasına rağmen, Niantic, Rowling’in her bölge için ayrı ayrı yazdığı hikayeleri göz önüne alarak, Harry Potter ile daha spesifik olmak zorunda kalacak. Oyunun ilk fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Sesini Duyur

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Oyun Kategorisindeki Diğer Yazılarımız

To Top