Bağlantıda Kal

Forza Street Duyuruldu

Oyun

Forza Street Duyuruldu

Windows 10 için yeni ve ücretsiz bir Forza oyunu var ve yakında iOS ve Android telefonlar için geliyor. Adı Forza Street olan yeni oyun Microsoft’un ünlü yarış serisinin taşınabilir bir sürümü olarak karşımıza çıkıyor.

Windows 10 aygıtı kullanıyorsanız, şimdi Microsoft Mağazasından oyunu indirebilirsiniz. Oyunun Apple ve Android cihazlar için çıkacak mobil sürümleri ise bu yıl içinde çıkacak.

Forza Street, yolculuk sırasında yarış heyecanını yaşayabileceğiniz ve kazanmak için gaz, fren ve nitro zamanlamalarına dikkat etmeniz gereken bir yarış oyunu.

Bilgisayarda gazı ve freni Boşluk tuşuyla kontrol ediyorsunuz ve B tuşuna basınca nitronuz açılıyor, bittiğinde ise zamanla otomatik olarak doluyor.

Başlangıçta, oyun hızlı yarış modu ve bir hikayenin üç bölümü oynamanız için size sunuyor. Ünlü araba markalarını toplayabilir, onların parçalarını iyileştirebilirsiniz.

Oyunun tamamı, yeni açılan Electric Square stüdyosu tarafından geliştirildi.

Beaudoin, “Bugün Windows 10 cihazlarında sunulan oyunla, Forza Street’i hayranlarımızın her yere götürmek isteyeceği bir oyun haline getirmek için özellikler eklemeye ve aktif olarak etkileşime geçip topluluğumuzu dinlemeye devam edeceğiz” dedi.

Sesini Duyur

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Oyun Kategorisindeki Diğer Yazılarımız

To Top