Bağlantıda Kal

Fortnite’ın Yeni Güncellemesi ile Gelen Yenilikler, 7.40 Yama Notları

Oyun

Fortnite’ın Yeni Güncellemesi ile Gelen Yenilikler, 7.40 Yama Notları

Fortnite’ın 7.40 güncellemesi yayımlandı ve maçlarda büyük değişikliğe yol açacak mini kupalar normal oyuna eklendi. Aynı zamanda 27 Şubat tarihine kadar herkese açık Son Şans Görevleri’nden 13’ünü tamamlayan herkes 8. Sezon Savaş Bileti’ne ücretsiz sahip olacak! Bununla birlikte hediye sistemi 22 Şubat tarihine kadar sınırlı bir süre için geri döndü. 16 Şubat Cuma günü 03:00’a kadar özel Kaçak Kalp planörünü istediğiniz bir oyuncuya ücretsiz olarak yollabileceksiniz.

Yama notlarına önce mini kupalar ile başlayalım.

Artık birini öldürdüğünüzde 50 can yada kalkan kazanacaksınız

Zor dövüşler oyuncuları cezalandırıyordu çünkü çatışmadan sonra iyileşmek için çok fazla şifa eşyası basmak zorunda kalıyordu. Bu değişiklikle, oyuncular her öldürmede sağlık kazanarak şifa eşyalarından tasarruf edecek ve her dövüş eskisine göre daha karlı olacak.

İlgili Haber  Nintendo Switch Lite Fiyatı, Teknik Özellikleri, Çıkış Tarihi ve Orijinalinden Farkları

Öldürdüğünüz oyuncu her yapı malzemesinden 50’şer tane düşürecek

Aynı can gibi artık oyuncu avlamak daha faydalı olacak.

Artık her oyuncu tüm malzemelerden 500’er tane taşıyabilecek

“Yapı savaşı” Fortnite’da yaygındır, ancak 3.000 maddeye sahip iki oyuncu kafa kafaya gittiğinde maçlar çok can sıkıcı olabiliyor. Fazladan binaları kısmak için malzeme sınırı 999’dan 500’e düşüyor. Bu çok bişey değiştirmeyebilir ancak yoğun dövüşler sırasında kendinizi tahtadan tuğlaya geçmiş halde bulabilirsiniz.

Malzeme toplama hızı yüzde 40 arttı

Yapı malzemesi taşıma sınırını dengelemek için malzeme toplama hızı arttırıldı. Bu sayede oyuncular daha çok agresifleşecek ve oyunun ortalarına doğru malzeme toplamak yerine savaşmayı tercih edecekler.

Yeni silah Piyade Tüfeği

Saldırı tüfekleri ve av tüfekleri arasında kalan yarı otomatik bu silah düşmana yüksek hasar verirken aynı zamanda daha isabetli atışlar yapmanıza olanak tanıyor.

İlgili Haber  Ubisoft'un Yeni Abonelik Servisi Uplay Plus'da Olacak Tüm Oyunların Listesi

Sınırlı süreli mod rotasyonları

Her perşembe ve cumartesi günü oyun içindeki istemciden hangi oyun modunun geldiğini kontrol edebilirsiniz. Yeni çıkan oyun modları ve açıklamaları aşağıda.

Yakala

Bu modda hiçbir silah yok sadece fırlatılabilecek eşyalar ve bombalar var. Bununla birlikte çember daha hızlı daralacak ve daha çok sayıda yığın düşecek.

Kapışma Takımı

Bu mod oldukça basit, 100 öldürmeye ulaşan ilk takım oyunu kazanıyor.

Önemli değişiklikleri size aktardık ancak, oyundaki yama notlarını detaylı olarak görmek isteyenler buradan ulaşabilirler.

Sesini Duyur

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Oyun Kategorisindeki Diğer Yazılarımız

Trendler

Instagram

To Top