Bağlantıda Kal

Fortnite’da Canlı Konser Yapılacak

Oyun

Fortnite’da Canlı Konser Yapılacak

Sızdırılan bilgilere göre Fortnite oynarken aynı zamanda canlı bir Dj Marshmello konserinde de bulunma fırsatı kazanacaksınız gibi görünüyor. Oyunun dosyalarından sızan bilgilere göre Epic Games Fortnite için 2 Şubat Cumartesi günü saat 22:00’da bir konser planlıyor. Web sitesi FortniteNews oyunun Pleasant Park’taki yerinde bir konser sahnesi ve etkinlik alanı olduğunun bilgilerini sızdırmıştı şimdi sizde oyuna girip bu bilgiyi doğrulayabilirsiniz.

İnşa halinde olan konser alanı

Fortnite canlı etkinlikleriyle biliniyor. Tek seferlik olan bu etkinlikler için oyuna belli bir zamanda girmeniz gerekiyor yoksa her şeyi kaçırıyorsunuz. Sezon beşin sonundaki roket etkinliğinin sonunda devasa pembe bir küp Loot Lake’e düşmüştü ve en son olan etkinlikte Ice King (Buz Kralı) etkinliğinde bütün ada karla kaplanmıştı ve eğer bunları sadece o zaman oyunda olanlar canlı olarak görebildi.

İlgili Haber  Call of Duty Mobile Çıkış Tarihi Belli Oldu

Önceki etkinliklerde her şey önceden ayarlanmıştı ancak bu seferki canlı bir konser olacağı için oyuncular için tamamen farklı bir deneyim olacak. Epic ve Dj Marshmello’nun bunu nasıl yapacağını merakla bekliyoruz.

Kaynak: Lucas7Yoshi_ / Twitter

Sızdırılan bilgilere göre “Party at Pleasant Park” (Pleasant Park partisi) adındaki sınırlı zaman etkinliğinde sınırsız dirilme hakkı kazanacaksınız, bu önceki olayları vurulduğu için kaçıranlar için harika bir haber. Ayrıca Dj Marshmello kostümü ile özel bir Marshmello kazması ve etkinlik için olacak olan özel dans hareketlerini oyun mağazasından satın alabileceksiniz.

Epic yaptığı bu canlı etkinlikler ile Fortnite oyuncularını eğlendirirken aynı zamanda daha çok oyuncuyu oyuna geri çekmeyi iyi bir şekilde başarıyor. Canlı konserin nasıl olacağını ve konserde hangi parçaların çalınacağını bekleyip göreceğiz.

İlgili Haber  PUBG Mobile Lite 0.14.1 Güncellemesiyle Oyuna Yeni Harita Geldi

Sesini Duyur

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Oyun Kategorisindeki Diğer Yazılarımız

To Top