Bağlantıda Kal

Dota Auto Chess Mobile Nasıl İndirilir?

Oyun

Dota Auto Chess Mobile Nasıl İndirilir?

Auto Chess şu anda şu anda Steam platformundaki en popüler oyunlardan biri. Her ne kadar Auto Chess, DOTA 2’nin özel bir modu olsada, orijinal oyun kadar popüler oldu. Oyun, oyuncuları düşünmeye ve oyunu oynarken farklı stratejiler düşünüp rakiplerine uyum sağlamaya ittiği için çoğu oyuncu tarafından sevildi. Oyundaki satranç taşlarının Dota 2 kahramanlarına benzemesi de modun ayrı bir artısı oldu. Auto Chess’in varlığı sayesinde, DOTA 2’nin oyuncu sayısı düşüşte olmasına rağmen oyun aniden cazip hale geldi.

Ancak, Dota 2 Auto Chess’i yapan stüdyonun sahibi oyunun mobil versiyonunu resmen açıkladığında her şey değişti. Artık Dota Auto Chess Mobile sayesinde oyunu sizinle birlikte istediğiniz yere götürüp oynayabileceksiniz. Bu yazımızda Auto Chess Mobile oyununun nasıl indirildiğini ve sistem gereksinimlerini anlatacağız.

Dota Auto Chess Mobile sistem gereksinimleri

Yayımcı tarafından yapılan açıklamaya göre, Dota Auto Chess Mobile ücretsiz ve Android 4.4 veya daha yüksek sürüm kullanan telefonlarla uyumlu olacak. Ayrıca, cihazınızın oyunun sorunsuz çalıştırması için en az 2GB RAM ve 350MB boş depolama alanına ihtiyacı var.

Dota Auto Chess Mobile Android / iOS için nasıl indirilir?

Dota Auto Chess Mobile indirmek için önce oyunun yapımcısının sitesine gitmeniz gerekiyor ancak site Çince olduğu için aşağıya fotoğraflar koyduk.

Buradan yapımcının sitesine gidin. Daha sonra açılan sayfada soldaki seçeneği seçin açılan yerden hangi cihaz için indirmek istiyorsanız Apple yada Android simgesine tıklayın ve oyunu indirin. Eğer dosyayı bilgisayarınıza indirdiyseniz apk dosyasını telefonunuza atıp yükleyin.

Resimde neden iOS için olan kare kırmızı diye sorarsanız Dota Auto Chess Mobile şuan sadece Android için mevcut oyunun iOS sürümü çıktığında yazıyı tekrar güncelleyeceğiz.

Sesini Duyur

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Oyun Kategorisindeki Diğer Yazılarımız

To Top