Bağlantıda Kal

Doom Eternal’ın Çok Oyunculu Modunun Fragmanı Çıktı

Oyun

Doom Eternal’ın Çok Oyunculu Modunun Fragmanı Çıktı

Doom Eternal’ın Battlemode’unda oyuncuların iki tanesi iblis kontrol ederken bir tanesi ağır silahlı insan (Slayer) oluyor ve 2v1 olarak birbirleri ile kapışıyorlar. Quakecon 2019 açılış konuşmasında gösterilen moda ucundan bir bakmıştınız şimdi fragman sayesinde mod ile ilgili daha fazla detay görebilirsiniz.

Açılış konuşmasını izlediyseniz, muhtemelen açılışta kullanılabilir olacak beş şeytandan üçünü tanıtan, bize bir harita turu veren ve birkaç strateji öneren görüntüleri hatırlayacaksınız. Yeni mod çılgınca ve oynaması baya heyecanlı gibi görünüyor ve Doom’un önceki çok oyunculu modlarından biraz farklı.

Fragmanda Revenant’ın ve Pain elemental’ın uçtuğunu ve Slayer’ın zıplama alanları ile haritada bir yerden diğerine uçar gibi atladığını görebiliyoruz. Bir tek Mancubus yerde kalmış gibi görünüyor ancak onu hafife alanları da elindeki alevatarlar sayesinde yakarak hızlıca öldürebiliyor.

İlgili Haber  Metro 2033'ün Filmi Geliyor

İblisler sağlam gözüksede kafa kafaya savaşta Slayer’a göre zayıf oldukları görünüyor bu yüzden onlarında kendine göre gizlilik ve sabotaj yapabilecekleri yetenekleri var.

Ekstra iblisler ve haritalar oyun piyasaya sürüldükten sonra savaş yavaş çıkacak ve hepsi bedava olacak. Doom Eternal ve Battlemode 22 Kasım tarihinde piyasaya sürülecek.

Sesini Duyur

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Oyun Kategorisindeki Diğer Yazılarımız

Trendler

Instagram

To Top