Bağlantıda Kal

Call of Duty Mobile Çıkış Tarihi Belli Oldu

Oyun

Call of Duty Mobile Çıkış Tarihi Belli Oldu

Call of Duty: Mobile’ın çıkış tarihi sonunda belli oldu.

Uzun beta testleri sonrası Call of Duty Mobile resmi olarak 1 Ekim’de Android ve iOS platformları için tüm dünyada piyasaya sürülecek. Oyun hatırlarsanız ilk olarak Mart ayında açıklanmıştı ve o zamandan beri Hindistan, Kanada gibi ülkelerde oyunun beta testleri yapılıyordu. Şimdi, Activision ve Tencent Games, oyunun Google Play Store ve Apple App Store’da 1 Ekim’den başlayarak herkes için kullanılabileceğini duyurdu.

Call of Duty Mobile’ın sistem gereksinimlerine buradan ulaşabilirsiniz.

Call of Duty: Mobile, PUBG Mobile ve Fortnite gibi, günümüzde popüler olan Battle Royale modunu içeriyor. Ayrıca oyunda size tanıdık gelecek birçok silah ve onları özelleştirme seçeneği var.

Oyun Call of Duty: Black Ops, Call of Duty: Modern Warfare ve diğer birkaç oyundan ilham alıyor. Call of Duty: Mobile, Kill House, Crash, Nuketown ve daha pek çok klasik haritadan bazılarına erişmenizi sağlıyor.

Oyunda ayrıca Alex Mason, Thomas Merrick ve Simon ‘Ghost’ Riley gibi birçok ttanıdık karakter göreceksiniz. Oyun, Herkes İçin Ücretsiz, Frontline, Team Deathmatch, Hardpoint ve Hakimiyeti içeren beş modu ve birçok haritaı var.

Oynamak için seçebileceğiniz çok sayıda silah var. Ayrıca silahın atış hızı, hasarı ve diğer birçok özelliğini oynarken tecrübe kazanarak geliştirebileceğiniz silah yükseltme sistemi oyunda bulunuyor.

Tencent Games, oyunu daha ilgi çekici hale getirmek için gelecekte daha yeni modlar getireceğini açıkladı.

Sesini Duyur

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Oyun Kategorisindeki Diğer Yazılarımız

To Top