Bağlantıda Kal

Brawl Stars 2019 Dünya Şampiyonası 250,000 Dolar Ödül Havuzu ile Açıldı

Oyun

Brawl Stars 2019 Dünya Şampiyonası 250,000 Dolar Ödül Havuzu ile Açıldı

Supercell’in Brawl Stars Dünya Şampiyonası, canlı finalinin Güney Kore’de yapılacağı 250.000 dolarlık ödül havuzuna sahip üç aşamalı bir yarışma olacak. Global Finaller, dünyanın dört bir yanından en iyi sekiz takımla oynanacak.

İlk aşama açık eleme şeklinde bu aydan itibaren başlayarak eylül ayına kadar devam edecek. Kuzey Amerika (Meksika dahil), LATAM Brezilya, LATAM Hispanik, Avrupa (Orta Doğu ve Afrika dahil), Güney Kore ve Japonya’ya kayıtlar şu anda açıktır. Her takımın sadece üç oyuncusu olmalıdır.

Bu yarışmanın ikinci aşamasını bölgesel finaller oluşturacaktır. Her bölgeden kazananlar, dünya şampiyonasında bir yer edinecek. LATAM Brezilya ve LATAM Hispanik, bölgesel bir final düzenleyecek ve bu nedenle Güney Kore’ye yalnızca bir ekip gönderecek. Avrupa’dan gelen yarışmacılar da küresel finallere katılacak.

İlgili Haber  Minecraft'ın Son Güncellemesiyle Oyuna Arılar Geldi

Turnuvanın son aşaması ise Güney Kore’de yapılacak olan Dünya Finalleri olacak. Dünyanın dört bir yanından en iyi sekiz takım ilk Brawl Stars dünya şampiyonu unvanı için mücadele edecek. Mobil e-spor turnuvasının finalleri bu kasım ayında yapılacak.

Sesini Duyur

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Oyun Kategorisindeki Diğer Yazılarımız

Trendler

Instagram

To Top