Bağlantıda Kal

Bayonetta 3 Bu Yılın Sonuna Doğru Çıkacak

Oyun

Bayonetta 3 Bu Yılın Sonuna Doğru Çıkacak

Çarşamba günkü Nintendo Direct yayınından sonra, Switch sahiplerinin dört gözle bekleyecekleri çok oyun oldu, ancak Bayonetta hayranları serinin üçüncü oyunu ile ilgili bir güncelleme olmaması nedeniyle hayal kırıklığına uğradı. Buna ek olarak, başka bir PlatinumGames oyununun duyurulması bazı hayranları Bayonetta 3’ün geleceği ile ilgili endişelendirdi.

Neyse ki, Nintendo Power Podcast’in son bölümünde, Kıdemli Ürün Pazarlama Müdürü Bill Trinnen, Bayonetta 3’ün üzerinde hala çalışıldığını ve oyunun beklenenden biraz geç olarak senenin sonuna doğru geleceğini söyledi.

Oyunla ilgili bir bilgisi olmayanlar için Bayonetta 3 2017 Game Awards’da sadece Switch için çıkacak ve Bayonetta 2’nin devam oyunu olacağı açıklanmıştı. Bayonetta serisi sıkı dövüşü, ana karakterinin tarzı ve bitmek bilmeyen aksiyonu ile Hack and Slash türünde bir aksiyon oyunu olarak hayranlarının gönlünü kazanmıştı.

İlgili Haber  Metro 2033'ün Filmi Geliyor

Eğer PlatinumGames oyunun 2019’da piyasaya sürmeyi bekliyorsa, önümüzdeki birkaç ay içinde resmi bir çıkış tarihi açıklaması gerekiyor. Nintendo Direct yayınını kaçıranlar tüm fragmanları buradan izleyebilir.

Sesini Duyur

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Oyun Kategorisindeki Diğer Yazılarımız

Trendler

Instagram

To Top