Bağlantıda Kal

2018 ‘in En İyi 5 VR Oyunu

Oyun

2018 ‘in En İyi 5 VR Oyunu

Sizin için aradık, taradık ve 2018 in en iyi 5 Virtual Reality (Sanal gerçeklik) oyununu bulduk.

5. Tetris Effect

38 yıllık tetris oyununu artık gameboy’da yada bilgisayarda değil bu kez VR oyunu olarak karşınıza geliyor. Muhteşem müzikleri sizleri alıp başka dünyalara götürcek görselleri ile Tetris Effect klasik  Tetris serisine yeni bir soluk getiriyor .

4. Wipeout VR (Omega Collection)

Yılların yarış oyunu efsanesi olan Wipeout geri döndü hem de bu sefer daha gerçekçi olarak. Nefesinizi kesecek hızlı yarışlarla ve silahlarla aksiyon dolu yeni Wipeout VR ‘ı denemenizi tavsiye ediyoruz.

3. Moss

Masal gibi bir anlatımı ve her sayfada yeni bir diyarla Moss sizi sihirli diyarlara çağırıyor. Oyunda elinde kılıcı sırtında yıldızlı çantası olan Quill adında sevimli mi sevimli bir fareyi uzaktan kontrol ediyorsunuz.Oyunun hikayesinde yıllar önce yaşanan bir savaş yüzünden Quill ve onun gibi kemirgenler kale ayağına şehir kurmuş. Tehlikelerle ve her köşesi macera ve büyü dolu olan ormanda sadece Quill’in görebileceği bir maske olan ikinci kahraman olarak onun maceralarını gözlemliyorsunuz. Yeri geldiğinde Quill’in çevresindeki eşyalarla etkileşerek ve bulmacaları çözerek sevimli Quill’in macerasında ona yardım ediyorsunuz.

İlgili Haber  PUBG’nin Oyuncu Sayısı Düşmeye Devam Ediyor

2. Astro Bot Rescue Mission

Sony ‘nin 2016’da çıkardığı mini VR oyunlarından oluşan ThePlayroom’dan çıkan Astro Bot Rescue Mission 3D platform oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Oyunda sevimli bir robotu kontrol ediyorsunuz  aynı zamanda kumandanızdaki kullanışlı küçük araçlarla onun bölümlerde ilerlemesine ve büyük kötü boss’ları yenerek arkadaşlarını kurtarmasına yardım ediyorsunuz.

1. Beat Saber

En iyisini en sona sakladık, ritim oyunlarını yeniden yorumlayan bu muhteşem oyunda jedi gibi ışın kılıcı sallayarak müziğin ritmine göre blokları kesiyorsunuz. Bir kez kaptırınca saatlerce oynayıp  duramayacağınız ve jedi yeteneklerinizi geliştirirken epey bir terleyeceğiniz bu şahane oyunu mutlaka denemelisiniz.

Sesini Duyur

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Oyun Kategorisindeki Diğer Yazılarımız

Trendler

To Top