Bağlantıda Kal

1000 Kişilik Battleroyale Oyunu PlanetSide Arena 29 Ocakta Geliyor.

Oyun

1000 Kişilik Battleroyale Oyunu PlanetSide Arena 29 Ocakta Geliyor.

Eğer Fortnite ve PUBG’de ki maçlarda 100 kişiyle birlikte oynamak size az geldiyse sıkı durun PlanetSide Arena’da bir maçta tam 1000 kişiyle birlikte oynayacaksınız.  Yanlış duymadınız tam 1000 kişi tek bir oyunda olacak.

PlanetSide Arena ilk çıktığında Massive Clash Solo ve TeamBattle Royale olmak üzere size 3 farklı oyun modu sunacak. Oyunun geliştiricisi Daybreak bu modların yanında ileride Capture the flag ,Team Deathmatch ,Search and Destroy ve Global Counquest gibi yeni oyun modlarını da ilerideki sezonlarda çıkaracağını vaat ediyor. Paralı olacak olan PlanetSide Arena’da 500 kişiye karşı 500 kişilik devasa maçlarda kendinizi kaybedeceksiniz. Ne yazık ki oyun çıktığında sadece 250 kişiye karşı 250 kişilik maçları oynamaya açık olacak bunun daha sonra oyunu satın alacak daha fazla oyuncuyla birlikte 500 e 500 çıkacağını umut ediyoruz tabi eğer o kadar satmayı başarırsa. Maçlarda seçebileceğiniz Assualt , Engineer ve Medic olmak üzere 3 farklı sınıf var. Sizinde tahmin edeceğiniz gibi her sınıfın yetenekleri ve kullandığı silahlar farklı olacak bunun yanı sıra devasa oyun alanını hızlıca dolaşabilmek adına her oyuncunun kendi jetpack’i ve kendi aracı olacak.

İlgili Haber  Sekiro'yu Kolaylaştıran Mod Geldi

Kulağa muhteşem gelsede oyunun tüm fanları sevinmişe benzemiyor. Oyunun PlanetSide 2 ‘ye devam oyunu olarak gelmemesi ile birlikte geliştiricinin çizgisini bozup battleroyale modu akımına katılmasına çok da sevinmişe benzemiyorlar. Oyunun paralı olması ve tek oyunda 1000 kişinin savaşmasının oluşturacağı yük problem olabilecek unsurlara benziyor peki  bu yeni oyun hakkında siz ne düşünüyorsunuz?

Sesini Duyur

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Oyun Kategorisindeki Diğer Yazılarımız

Trendler

Instagram

To Top