Bağlantıda Kal

Xiaomi’den Mi Mix 4 Hakkında Açıklama Geldi

Haber

Xiaomi’den Mi Mix 4 Hakkında Açıklama Geldi

Xiaomi’nin Mi Mix 3’den sonra Mi Mix 4’ü piyasaya sürmesi bekleniyordu. Bunun yerine, şirket telefonu neredeyse tamamen kaplayan konsept akıllı telefon olan Mi Mix Alpha’yı piyasaya sürdü. Xiaomi aynı zamanda Mi 9 Pro 5G’yi de piyasaya sürdü. Hala bir Mi Mix 4’ün geliştirildiğini söyleyen söylentiler ortada dolaşsada, Xiaomi’nin marka yöneticisi Mi Mix Alpha’nın bu yıl gelecek olan tek Mi Mix cihazı olduğunu ve başka hiçbir Mi Mix cihazı geliştirmediklerini açıkladı.

Xiaomi’nin marka tanıtım müdürü Bishop Edward, Mi Mix 4 ile ilgili söylentileri bitirmek için Weibo’dan açıklama yaptı. Mi Mix Alpha’nın Xiaomi’nin üzerinde çalıştığı tek Mi Mix telefonu olduğunu ve yolda başka Mi Mix telefonu olmadığını belirten bir yazı yayımladı. Ayrıca geçen hafta Mi Mix Alpha ile Mi 9 Pro 5G açılış etkinliğindeki telefon konuşmalarının azlığı hakkında yorum yaptı ve aynı etkinlikte MIUI 11 ve Mi Tam Ekran TV Pro’nun resmi açılışına işaret etti.

Çinli akıllı telefon üreticisi Mi Mix serisi ile pazara yeni teknolojiler getiriyor. Orijinal Mi Mix, üç tarafı çerçevesiz bir akıllı telefon olarak karşımıza çıkarken, Mi Mix 3 ise sürgü tasarımına sahipti. Xiaomi’nin Mi Mix Alpha ise 108 megapiksel kamerası ile yüzde 180 ekran / vücut oranına sahip.

Xiaomi Mi Mix Alpha, 20.000 CNY (yaklaşık ₺15.810 Türk Lirası) gibi bir fiyata sahip olduğundan, Mi Mix serisindeki diğer bazı telefonlara kıyasla çok daha pahalı. Fakat Mi Mix Alpha katlanabilir telefon alternatifi olarak görülebilir, tek farkı ekranı açarak büyütmek yerine cihazı çeviriyorsunuz.

Sesini Duyur

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haber Kategorisindeki Diğer Yazılarımız

To Top