Bağlantıda Kal

WhatsApp Business iOS İçin Çıktı

Haber

WhatsApp Business iOS İçin Çıktı

İşletmelerin müşterileriyle iletişim kurmasına izin vermek üzere tasarlanan WhatsApp’ın ayrı bir sürümü olan WhatsApp Business, iOS’ta piyasaya sürülmeye başladı. WABetaInfo sitesi, uygulamayı Meksika App Store’da gördüğünü ve kullanıcılar daha sonra uygulamayı Fransa ve Brezilya mağazalarında da bulunduğunu bildirdi. WhatsApp Business ilk olarak geçen yıl Ocak ayında Android için piyasaya sürülmüştü.

Doğrudan müşterilerle iletişime geçmenin yanı sıra, WhatsApp Business, dış mesajlar, karşılama mesajları, açılış saatleri ve adres gibi bilgileri listeleme yeteneği de dahil olmak üzere şirketler için kullanışlı olan bir dizi özelliğe sahip. WhatsApp Business uygulaması, işletmelerin indirmesi ve kullanması için ücretsizdir.

WhatsApp Business uygulaması, WhatsApp’ın işletmeler için ürettiği iki üründen biridir. Diğer uygulama, daha büyük işletmelerin müşterilerle bağlantı kurmasını sağlayan ve uçuş kartı ile makbuzlar gibi şeyler için bildirimler gönderen WhatsApp Business API’dir. API, Facebook’un sahip olduğu hizmetlerin doğrudan kendisine para kazandırması için kullanabileceği birkaç yoldan biri olduğu için önemlidir. İşletmeler, hizmeti kullanarak bildirim göndermek ve iletişim kurulduktan 24 saat sonra müşteri destek taleplerine yanıt verebilir.

İlgili Haber  Hollanda Otobüs Durakları Arılara Nasıl Yardım Ediyor?

Sesini Duyur

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haber Kategorisindeki Diğer Yazılarımız

Trendler

Instagram

To Top