Bağlantıda Kal

Samsung Galaxy Note 10, 10+ Fiyatı ve Çıkış Tarihi Sızdırıldı

Haber

Samsung Galaxy Note 10, 10+ Fiyatı ve Çıkış Tarihi Sızdırıldı

Samsung Galaxy Note 10 ve Galaxy Note 10+’un resmi olarak piyasaya sürülmesine bir aydan daha az bir süre kaldı, ancak sızıntılar devam ediyor. İki telefonun resimleri internette ortaya çıktıktan sonra, yaklaşmakta olan Galaxy Note serisi amiral gemilerinin iddia edilen fiyatları ortaya çıktı. Yeni bir sızıntıya göre, 256GB dahili depolama alanı olan Galaxy Note 10’un standart sürümü Avrupa pazarında 999 Euro olarak fiyatlandırılacak. Ek olarak, daha büyük modeli olan Galaxy Note 10+’ın fiyatının sızdırıldığını da iddia ediyor. Ayrıca, Güney Kore’den bir rapor Galaxy Note 10 cihazlarının çıkış tarihini bildirdi.

WinFuture’dan alınan bir rapora göre, Galaxy Note 10 999 Euro’dan başlayacak ve bu fiyat birçok Avrupa ülkesinde geçerli olacak. Ancak, değişken vergi oranları ve diğer faktörler göz önüne alındığında nihai perakende fiyatında bazı farklılıklar olabilir.

İlgili Haber  Xiaomi, Oppo ve Vivo Birleşip Kendi AirDrop'unu Yapacak

Sızıntı, bayilerden alınan bilgileri belirtir ve telefonun 256 GB dahili depolamaya sahip temel varyasyonun fiyatını belirtiyor. 999 Euro fiyat etiketine sahip Galaxy Note 10, aynı fiyata iki kat daha fazla depolamaya sahip olduğu için Galaxy S10+’dan çok daha iyi bir seçenek gibi duruyor.

Galaxy Note 10+ ile ilgili olarak rapor, cihazın 256 GB’lık modelinin 1.149 Euro olacağını bildirirken diğer bölgelerde iki telefon için 128GB’lık modelinin satılıp satılmayacağının belli olmadığını bildiriyor.

Ne zaman çıkacağına gelince, Güney Kore’nin Yonhap Haber Ajansı’ndan bir rapor, Galaxy Note 10 duo ön siparişlerinin 9 Ağustos’ta Güney Kore’de başlayacağını belirtti. Ayrıca amiral gemilerinin yerel operatörlerinden alınan bilgilere göre cihazlar ülkede 23 Ağustos’ta raflardaki yerlerini alacaklar.

İlgili Haber  Google Play'in Tasarımı Değişiyor

SamMobile, Samsung’un Güney Kore’de Galaxy Note 10’un sadece 5G modelini piyasaya süreceğini, uluslararası pazarda ise hem 5G hem de 4G modellerinin yer alacağını bildirdi. Galaxy Note 10’un fiyatlandırması 1,2 milyon KRW (yaklaşık 5.833 Türk Lirası) ile başlarken, Galaxy Note 10+ taban modeli Güney Kore’de 1,4 milyon KRW (yaklaşık 6.805,06 Türk Lirası) fiyat etiketi taşıyacak.

Özellikler hakkında konuşursak, Galaxy Note 10’un 6.3 inçlik bir ekranı varken, Galaxy Note 10+ cihazının daha büyük bir 6.7 inç panel ile donatılmış olacağı bildiriliyor. İki telefon 7 Ağustos’taki Galaxy Unpacked etkinliğinde tanıtıldığında daha fazla bilgi edinebiliriz.

Sesini Duyur

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haber Kategorisindeki Diğer Yazılarımız

Trendler

Instagram

To Top